Jarek Nohavica A Přátelé

(koncert)
Hudobný / Dokumentárny
Česko, 2014

GASTON73

Seznam skladeb a autoři DVD 1. Těšínská (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 2. Jdou po mně jdou (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 3. Ostravo (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 4. Vím jak bolí (zpívá Nohavica, Doga) (Roman Izaiáš/Jaromír Nohavica) 5. Cammaro (zpívá Doga) (Roman Izaiáš/Lou Fanánek Hagen) 6. Zatímco se koupeš (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 7. Danse macabre (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 8. Zatanči (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 9. Ide synek do maštala (zpívá Jaromír Nohavica, Górole) (lidová píseň) 10. Za górami, za lasami (zpívá Górole) (slezská lidová píseň) 11. Do prdele práce (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 12. Poker (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 13. Otevři mi, lásko moje (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 14. Dežo (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 15. Tam gdze nie ma drog (zpívá Jaromír Nohavica, Ewa Farna) (Sarah Paxton/Miroslawa Szawinska) 16. Maska (zpívá Ewa Farna) (Sarah Paxton/Marek Dutkiewicz) 17. Když mě brali za vojáka (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 18. Přívozská puť (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 19. Až to se mnu sekne (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 20. Fotbal (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 21. Werkowy cug (zpívá Jaromír Nohavica, Blaf) (Tomáš Tománek/Tomáš Tománek) 22. Chlast (Tomáš Tománek/Tomáš Tománek) 23. Pane prezidente (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 24. Kometa (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 25. Mám jizvu na rtu (zpívá Jaromír Nohavica) (Jaromír Nohavica/Jaromír Nohavica) 26. Another Brick in the Wall (zpívá Legendy se vrací) (Prince/Prince) 27. Purple rain (zpívá Legendy se vrací) (Roger Waters/Roger Waters) 28. Hymna HC Oceláři Třinec (O du alajne) (lidová píseň/Jaromír Nohavica, Petr Šiška) ()