Dr. Tess Harperová (Maggie Lawson) sa nemôže dočkať svadby svojej najlepšej kamarátky, ktorá sa koná budúci víkend v Chicagu. Družička plánuje vyraziť na svadbu so svojim dlhoročným priateľom v nádeji, že ju tam konečne požiada o ruku. Ten však svoju účasť na poslednú chvíľu zruší kvôli pracovnej akcii so šéfom. Sklamaná Tess tak musí ísť úplne sama. Aj napriek svojej frustrácii je ale odhodlaná udržať si v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní pozitívny prístup. V Chicagu sa Tess zoznámi so svedkom Michaelom (Paul Greene), ktorý jej okamžite začne liezť na nervy. Napriek tomu sa obaja musia spoločnými silami postarať o to, aby svadba prebehla hladko bez toho, aby sa nevesta musela príliš stresovať. Keď sa vyskytnú problémy spojené s obradom, Tess využije svoje skúsenosti lekárky a prevezme nad situáciou kontrolu. Michael je ohromený jej vynaliezavou povahou a čoskoro sa do nej zamiluje. (TV Doma)

Ashukamun odpad!

Bylo mi trapně za oba herce...bože...pořád jsem doufala, že je to nějaká recese, že se hlavní hrdinka chovala jako totální kráva, které bych dala facku a řekla, ať se vzpamatuje, ale ona se bohužel nevzpamatuje...americká komedie - level trapnosti:100 - předvídatelné, stupidní a velmi trapné! ()

Marsik

HBO GO - Ale tak, na nic si to nehraje. Prostě TV film na pohodu, který....oh, bože, to byla cipovina :))) Hlavní herec celkem ušel, ale hlavní herečka...proč proboha musela hrát takovou přiblblou krávu? Díky CZ dabingu, 80 minutové stopáži a hlavně několika panákům Captaina Morgana jsem vydržel až do konce. Samotný závěr byl až nechutně přežvýkanej. 35% (with J.) ()

kocik1

Tess se sice po celý film vydává za lékařku, ale divák už v prvních minutách filmu zjišťuje, že je spíš dřevorubec. Je na zabití od první chvíle, protože neskutečně tlačí na pilu. Stejně jako film, kterému naprosto chybí jakýkoli náznak romantiky či snad dokonce vtipu. ()