Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Perić, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa ANTYCHRYST k tomuto seriálu (8)

Papírový dům (Netflix verze) (2017)

Panečku za 2 tejdny shlédnuto komplet celé! 5 sérií = 48 dílů:) Co k tomu dodat ..každej den do 1 do rána sledování:) :) nevyspalej do práce.. jasný dnes jen 2 díly a jdeme spát..:) to určitě.. Vůbec se mi do toho nechtělo..první díly..si říkám to není žádná hytpoška co na tom každej má.. jak se to rozjíždělo bylo to lepší..najednou ..nesmyslné rozhodnutí..chování.. záblesky geniality střídá totální demence :) chujik Arturito :) nooo všechno mě sralo:) a to zdaleka neskončilo..úmrtí v týmu..těhotná Čubka ostrá jako břitva..profesor a jeho nelogické chování..:) no prostě všechno na piču:) k tomu ty vzpominkove vracecky..povinná homovložka.. :) jsem si říkal proč na to vůbec koukám..:) samozřejmě že jsem si všechny oblíbil:) a s napětím sledoval všechny ty zvraty a čekal co bude dál... :) všechny ty nečekané tahy a výjeby .. :)velkolepé finále to byla kurva jízda:) a můžu jen doporučit:) Sierra byla takovej zolik hnedle po Lisabon to byla první nečekaná perla :) no nebudu spojlerovat tomu kdo neviděl:) Jediný co tak bych výměníl úmrtí.. :) na seriálovém poli je tohle nadstandardní Majstrštyk!! 100% Bella Ciao mi bude rozhodně chybět..sakra na co teď budeme každej den do 1 do rána koukat :):) asi začneme doma opět normálně fungovat :):) ()

Série 1 (2017) (S01)

Nejsem z toho tak nadšený jako většina :) vypadalo to na 3* začátek mě vůbec nezaujal a i pak tempo pomalé a říkám si 13 dílů o jedné loupeži cobtam bude :) zachránil to konec ty poslední díly..a musím říci že místo toho abych si nějaké postavy oblíbil..tak mě sralo jejich rozhodnutí a to co poté následovalo..:) postava co mě baví asi Denver a sere mě nejvíc ten ředitel banky :) konec takovej že druhá série je povinností..tak jsem zvědav co bude dál 70% ()

Série 2 (2017) (S02)

Tak pokračování po konci první série bylo nutností :) cele se to strašně neustale natahuje a ztrácí tempo..bohužel spousty akcí už je prehnanejch a nerealnejch..Tokio a motorka..závěr atd.. 70% noo jsem zvědav co bude v další sérii..policistka nakonec dobrá.. 4 × ale odřený uši hadr.. ()

Série 3 (2019) (S03)

Nová výzva nové dobrodružství..prostě to člověka donutí koukat pořád dále a dále..:) plán dobrej Nová nehotna vyjednavacka to je nebeská sviň tvl.. opět mě maximálně sere debilní chování a reakce postav..závěr jako vždy žádný a otevřený a tvl trošku divoký a ztrátový..no uvidíme co prinese 4.serie..koukano celé na jednou po více dílech..a pak chodím do práce nevyspalej :) 80% ()

Série 4 (2020) (S04)

Seriál mě baví..ale to co předvádí ze scénářem v téhle sérii..to si dělají prdel ne?? Absolutně nelogické chování..jsoubtam jak banda neschopnejch trotlu tvl..Arturito kokot..nechají zabít Nairoby..neskutečný...chvílemi to je jak telenovela...samozřejmě nesmí chybět moderní homovlozka..k tomu se ani nevyjadruji ()

Technické KO (2020) (S04E06) odpad!

Tvl co to je??? Booze to jsou amatéři ze bych blil!! Uz mě neskutečně sere ro jejich idiotsky chování a tupost! 6 lidi tam čeká..nejdou hledat úkryt!! Ve finále jim sejme Nairoby a ještě uteče! Oni jen čumí!! Nemám slov! ()

Důvěrný rozhovor (2021) (S05E09)

Tvl co to kurva je?? Ted je to celé na té cuze která me tak srala ale ted je dost dobrá..jak tohle skončí?? Nemůže se to takhle dosrat všechno přece:) 90% ()

Rodinná tradice (2021) (S05E10)

Jo kurva to byl závěr jak břitva! Velká paráda :) 100% ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi