Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Pedro Alonso, Esther Acebo, Darko Perić, Alba Flores, Enrique Arce (viac)

Recenzie používateľa Cermbo k tomuto seriálu (3)

Série 4 (2020) (S04)

Čtvrtá série bohužel jednoznačně nejslabší ze všech a odnáší si 4* s odřenýma ušima. Stále si drží kvalitní tempo a napětí, ale naleznete zde až moc scénaristických děr a totálně přehnaných momentů, které razantně kazí dojem. Za mě tvůrci udělali chybu v roztažení druhé loupeže, tentokrát místo dvou sérií rovnou tři. Tato čtvrtá totiž působí jako vynucená výplň mezi sérií třetí a pátou. ()

Technické KO (2020) (S04E06)

Epizoda, která mě z celého seriálu "urazila" asi nejvíce... Po zalehnutí granátu bez následků by pořád nestačilo, že španělský terminátor přežije všechno a uteče snad z každé křížové palby. Tentokrát musí několikrát "zachráněnou postavu" dorazit nikoliv šokujícím způsobem, ale spíše způsobem debilním s totální třešničkou - útěk přes celou halu pod palbou snad šesti automatických zbraní a opět skoro bez újmy... Tohle tvůrci opravdu přepískli a kazí tím celý dojem ze seriálu. ()

Spousta životů (2021) (S05E05)

První polovina páté série se celkem dost povedla, napětí by se dalo krájet. Nesmysly, vyloženě až trapné přestřelky a klišé situace však opakovaně bijí do očí. Konkrétně této "mid season" epizodě už dost škodily opakované, otravné flashbacky, které ve výsledku neměly žádnou extra novou informační hodnotu. ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi