Truth and Lies: The Family Manson

Slasher

Opět převyprávěná nesmrtelná story "hippie psychopata" Mansona, bandy jeho vymytých slabých duší na fetu a těch dní teroru v L.A. Tento nejnovější dokument ale nepřidává nic převratnýho, nebo extra zajímavýho, je to prostě to samý zase jednou dokola. Je-li to vaše seznamovačka, pak super, pokud ne, nečekeje od toho nic příliš. Bohužel chybí fotografie obětí po masakru (najdete online), čímž to mohlo být ještě hezky strašidelnější. P.S. RIP ()

mirika39

Fascinujúci príbeh bezcitného psychopata a jeho zmanipulovaných mladých stúpencov, ktorí nerozoznali dobré od zlého. Na začiatku sa človeku až rozum zastavuje z toho, ako niekto môže urobiť podobné zverstvá a odvolávať sa na to, že tým chcú zachrániť svet a na záver, tak ako pre väčšinu ľudí, ktorí tento príbeh poznajú, je pre mňa nepochopiteľné, že sa tento choromyseľný netvor vyhol trestu smrti a až do konca života bol, ako je evidentné, dobre živený a bolo oňho vo väzení postarané. No tak ako zrejme každého, aj mňa doslova mrazí z toho, ako brutálne zavraždili manželku Romana Polanskeho, ženu, ktorá bola v ôsmom mesiaci tehotenstva, ženu ktorá prosíkala o to, aby jej aspoň dovolili priviesť na svet dieťa a potom sa môžu vrátiť a zabiť ju. Bezvýsledne. Posledné, čo v živote táto mladá herečka s anjelskou tvárou počula bol hlas jej vrahyne a jej slová o tom, že pre ňu nemá žiadnu milosť. Ani pre ňu, ani pre jej nenarodené dieťa. Žiadna ľútosť, žiadne ospravedlnenie. Osem bezdôvodných, neospravedlniteľných vrážd. Neboli to drogy, čo zabíjali týchto mladých a úspešných ľudí. Bola to chorá myseľ a závisť. ()