Chyťte ho! - Série 2

(séria)
USA, 2018, 9 h 19 min (Minutáž: 49–61 min)

Tvorcovia:

Davey Holmes

Predloha:

Elmore Leonard (kniha)

Chris O'Dowd, Ray Romano, Sean Bridgers, Lucy Walters, Paul Alayo, Kevin Broberg, Mirela Burke, Joshua Harto, Celeste Pechous, Sarah Stiles, Lidia Porto (viac)

Ve druhé řadě se Miles s vypětím všech sil snaží sladit své ambice filmaře a otce rodiny s kvalifikací profesionálního zločince. Jeho pokroky v Hollywoodu však ohrozí Rickovo rozhodnutí nosit federální odposlech a navázat milostný poměr se šéfkou zločineckého syndikátu Amarou De Escalonesovou (Lidia Portová). (Cinemax)

Necrotongue

Druhou sezónu seriálu považuji za lépe zvládnutou, než jak tomu bylo v případě první řady. Série měla po celou dobu velmi slušné tempo, bohatší děj a měl jsem dojem, že se i lépe zapracovalo na jednotlivých postavách. Kriminální živlové byli sice mnohdy ukázáni v mnohem příznivějším světle, než by si zasloužili, ale z toho si zkušený divák, který už řešil nejeden případ s Honzou Zemanem, hlavu nedělá. Takový divák totiž ví, že se mnohdy dá v lepším světle představit kdokoli (bez ohledu na funkce a služební zařazení), jen je pak nutno použít mozek a roztřídit zrno od plev. To jsem ale odbočil; hlavně jsem chtěl napsat, že jsem se tentokrát bavil lépe, než jsem očekával, a to je jedině dobře. 4*+ ()