Malým mestečkom Devil's Gate otrasie záhadné zmiznutie matky so synom. Hlavným podozrivým je manžel a otec Jackson Pritchard (Milo Ventimiglia), ktorého obyvatelia obviňujú hlavne preto, že sa jeho správanie v poslednej dobe výrazne zmenilo. Keď do mesta prichádza agentka FBI Daria (Amanda Schull), začína sa pátranie, ktoré so sebou prinesie šokujúce odhalenia. (Marceloo)

pilarius

Takový ansámbl známých herců, a stejně chudáci neměli co hrát. Charakterová prokreslenost minimální, oba strážci zákona charakterově nekoherentní, Schull mi tam ke zbytku vůbec nějak neseděla. Triky pěkné, hudba taky, škoda, že to nevyvolávalo ani tak žádný strach ani napětí. Celkově silný podprůměr. ()

Mamlas

Mělo to zajímavé chvilky, ale převažovaly slabé a podivně slátané části, kecy, divné twisty, vysvětlení vycucaná z prstu, mrzké herecké výkony. Spíše mi toto komorní cosi vyznělo jako laciná divadelní hra. Škoda, že nezůstali u toho, čím to začlo - vidlákov, magor se zbraněmi, mechanické pasti, ... To by bylo o dost veselejší. ↘️ 28% ()

jokino

Na moje milé prekvapenie, som bol s filmom celkom spokojný.. Už len z názvu filmu, som očakával nejakú totálnu zlátaninu, že to bude len asi totálna strata času.. A, aspoň pre mňa, nebola. Som rád, že sa snímok neuberal (ako to zo začiatku vyzeralo pri zabití pascou "okolo idúce", čo hľadal len pomoc), smerom len akejsi ďalšej v rade, buranskej farmárskej rodinky, čo takto zbiera svoje trofeje, čo už je asi 1.000 x prevarená téma. Bolo to celkom osvieženie subžánru.. A na to, že to bolo čisté B-čko, aj CGI boli na velmi slušnej úrovni. Vyzerali realisticky, na rozdiel od množstva dnešných "letných blockbusterov", kde hrá kopec Hollywoodskej "elity" a kde CGI už umelejšie vyzerať asi ani nemôžu.. Film mal svoju atmosféru, dej, postavy, mal hlavu aj pätu. A ak by bolo nejaké pokračovanie, podľa finále, celkom by som si ho pozrel.. ()

J.Mayen

No ani nevim co si o tomhle kousku myslet. Na kazdej pad si trikari nedali moc prace s vecne stojicim a nepohyblivym mimozemstanem a jeho ditkem zavrenym v kleci. Mistoho toho se na konci z lejzroveho paprsku zjevi jeste osklivejsi mongoloidni dite, ktery svym osklivym vzhledem predci obe podivne nestvury z vesmiru. Take se dost podivuji, proc to celou zalezitost resi dva policiste a neprivolaji posilu a porad se motaji ve sklepe a prvnim patre stodoly, nevim asi mi neco uniklo. Ale ty kreautry zase nebyly tak spatne navrzeny i kdyz cely film nasledne pusobil na hovno. Dve hvezdy tady museji staci,ale bez dalsiho doporuceni. ()

Pythonator

Lepší než se zdá. Ze začátku se to rozjíždí jako další blbá hororová krimi nebo něco na ten nudný způsob, ale pak se tam objeví ta obludka a máme tady nečekaně dobré a velmi zajímavé sci-fi. Tak trochu taková delší epizoda Akta X. ()

DyingAngel

Mimozemšťania nádherní, najmä ten upírsky typ, ktorý mi spôsobil mierne zimomriavky. Psychopatický výkon Jacksona taktiež stál za to. Dokonca som sa aj miestami zasmiala, a to už je čo povedať. ()