Salvation

• USA Salvation
USA, (2017–2018), 18 h 36 min (Minutáž: 41–44 min)

Hudba:

John Paesano

Ian Anthony Dale, Charlie Rowe, Santiago Cabrera, Jennifer Finnigan, Jacqueline Byers, Rachel Drance, Shazi Raja, Dennis Boutsikaris, Dean Armstrong (viac)

Doktorand z massachusettské univerzity a průmyslník-miliardář spojí síly, aby zabránili srážce asteroidu se Zemí. (Netflix)

Recenzie používateľa Naby k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2017) (S01)

Musim rict, ze me to zase z tak nenadchnulo. Bylo to v nekerych vecech az moc predvidatelne, trapnovztahove, az hloupe. Kazdy jednotlivec v serialu zachrani 2-5x cely Svet behem jednoho dne. Jako fakt? Hlavni hrdinove jsou ale jinak charismaticti a i v upnutych kvadrech jsou docela sexy. To ale na poradny serial nestaci. Krom toho v dnesni dobe jenom v HD a zadne lepsi zvuky, takze taky podprumer. Jeste se rozmyslim, jestli stoji za to palit cas na druhe serii. Celkem 2* ()

Série 2 (2018) (S02) odpad!

Muj strach z toho, ze to byl uplne zahozeny cas byl opravdu presny. Druha serie je jeste horsi patlanina, nez jednicka. Kdo muze, tak se tomuhle serialu rozhodne vyhnete, je to silene dlouha ztrata casu. Tohle uz je jasny odpad a dokoukal jsem to hodne na silu. ()