Píseň jezera Sway

• USA Song of Sway Lake

Je léto na jezeře Sway, někdejším oblíbeném místě newyorské smetánky z doby zlaté éry jazzu. Mladý sběratel hudby Ollie Sway (Rory Culkin) požádá svého jediného přítele, neurvalého ruského flákače (Robert Sheehan), aby mu pomohl z úchvatného domu u jezera patřícího jeho rodině ukrást jedinečnou historickou desku. Ollie věří, že mu vlastnictví tajné nahrávky hitu "Sway Lake" z období 2. světové války zázračně pomůže zvýšit sebevědomí ve vztahu k ženám – a spasit otce, který u jezera spáchal sebevraždu. Ale příjezd Ollieho okouzlující babičky Charlie Swayové (Mary Beth Peilová) všechno od základů změní. (Cinemax)

slunicko2

Z věru podivné poetiky filmu jsem na rozpacích. 1) Ale k Blue Mountain Lake ve státě New York bych si zajel. 2) Nejlepší na filmu je jednoznačně 29letý velmi přitažlivý Ir Robert Sheehan (ruský flákač Nikolaj). Přečtěte si zajímavý rozhovor s tímto přemýšlivým hercem. 3) Ještě je tu 28letý Rory Culkin s příšernou hřívou (Ollie). ()

Davies182

Naprosto úchylně poslepovanej divnofilm plnej nic neříkajících blábolů a únavnejch scén, který maj místo feel-good pocitu přesně opačnej efekt. Nenáviděl jsem to každou jednu minutu, kdy tam zrovna nebyla ta rudovlasá šťabajzna; hodnocení na IMDb je brutální úlet. Chlapecká rebélie, bouřlivost mládí a nezkrotnost lásky nebudou nikdy natočený nedůstojněji. Sorry jako. Houby art, hovadina to je a nuda k tomu. ()