Po manželčině smrti se Bill Ponder (J.K. Simmons) odstěhuje spolu se svým sedmnáctiletým synem Wesem (Josh Wiggins) z rodného městečka do velkoměsta, kde chtějí zkusit začít znovu. Zatímco se snaží přizpůsobit novému životu a hledají způsob, jak se vypořádat s minulostí, oba najdou útěchu v novém vztahu. Wess potká Lacy (Odeya Rush), introvertní, ale divokou dívku, a propadne kouzlu její tajemné osobnosti. Bill se seznámí s Carine (Julie Delpy), soucitnou a elegantní učitelkou, jejíž žalostná minulost rezonuje s tou jeho. Když jsou jejich vztahy vystaveny zkoušce, Bill a Wes se vzájemně odcizí, aby se posléze zase sblížili, zatímco v průběhu nové životní etapy poznávají své skutečné já. (Cinemax)

Lofiodtahar

Něco o filmu je tu napsáno velice hezky a zbytek mne nezajímá. V každém případě dávám čtyři hvězdy. Dal bych pět ale kvůli pár drobnostem nemůžu. I tak je to opravdu skvělý film který připomene to co člověk prožil a sám musel bojovat aby se z toho oklepal. Připomene že není dobré se trápit i když nikdy nesmíš zapomenout. Velmi hezké podání! ()

Sejkorka

J.K. Simmonse moc nemusím, ale tady je skvělý. Příběh muže, který se nemohl smířit se smrtí milované manželky, až málem pohřbil i svého syna. Výborná je Julie Delphy (Před soumrakem atd.) a sedla mi i mladá Izraelka Odeya Rush. Je docela podobná Mile Kunis, PODRUHÉ 3-2-24 stále nadprůměr. Kdyby mi bylo 16 , chtěl bych chodit s takovou kočkou, jako je Lacy. Aktuálně by ani Carine nebyla k zahození :) ()