Noah (Adam Devine) strávi perfektnú prvú noc s dievčaťom jeho snov, no napriek tomu sa dostane do jej tzv. "friend zone". Neprejde ani deň aby nepremýšľal, kde urobil chybu. Po troch rokoch dostane neočakávanú možnosť cestovať späť v čase a zmeniť výsledok tej noci - jeho osud - znova a znova. (Real Tom Hardy)

tom.nosek

When We First Met jsem bral jako další podprůměrnou romantickou komedii od Netlixu, takže jsem zhlédnutí odkládal celé ty tři roky, co je film na světě. Musím ale přiznat, že jsem se spletl, a ač je film z pohledu romantické komedie poměrně standardní a ničeho extra zvláštního se nedočkáte, některé vtipy jsou fakt dobré, zápletka opakování jednoho dne nepůsobí lacině a celkově film zahřeje u srdíčka :) A Adama Devinea mám rád čím dál tím více, doufám, že ho uvidím častěji. ()

EvilPhoEniX

Další film o časové smyčce tentokrát v žánru Komedie s nádhernou Alexandrou Daddario. Má to příjemný spád, na Komedii slušný scénář, snaživé herecké výkony a byť smíchy u filmu neumřete, je to fajn zábava, která díky časové smyčce, je dostatečně poutavá a zajímavá s nechybějcím poselstvím v závěru. Já se bavil. Netflix opět trefil. 75% ()

Havaj8

Netflix vážně válí. Tohle přece vůbec není ohraný. Má to trochu cestování časem, trochu butterfly effect a zároveň je to pěkně romantický, ale ne přeslazený. Fajn herci v čele s roztomilou Alexandrou Daddario, kterou jsem chtěl spolu s Noahem získat taky, ale co se nestane. Osud je sakramentsky nevyzpytatelnej. Všechny ty aspekty filmu z toho dělaj výjimečnej zážitek a je to přesně ten typ, kterej vám ideálně zahraje na notu. ()

Benedygtus

Prijemna oddychovka, kde velmi zalezi na tom, zda-li vam vadi/nevadi Robbie Amell, ktery je na kazdem zaberu kamery. Hezke poselstvi a pribeh jako takovy, ikdyz neoslni. Behem filmu se nekonaji zadne salvy smichu, je zde prijemna hlavni herecka, prijemna herecka ve vedlejsi roli (Shelley Hennig), neodehrava se prehnana romantika a nedostavuji se zadne pocity studu/trapnosti behem sledovani filmu (coz v posledni dobe u podobnych filmu, je temer zazrak). 75% ()

Henry007

Pohodová romantická komedie. Nebyla příliš originální, ale vůbec mi to nevadilo. Vypnul jsem, nelámal si hlavu s logikou cestování v čase a krásně to plynulo. Ideální volba pro večer s partnerem - nebylo tam nic trapného, vulgárního či oplzlého, jak to u podobných komedií bývá. Mám rád myšlenky o co by kdyby a efektu motýlích křídel - a kupodivu to funguje i v takto neškodné komediální formě. ()