Lovec upírů se snaží zachránit město obležené armádou příšer, které velí sám hrabě Drákula. (Netflix)

Recenzie používateľa filmmovier k tomuto seriálu (4)

Season 1 (2017) (S01)

Ohromná pecka a pro mně osobně neskutečné překvapení. Je to řádně brutální, správně temné a plné naprosto luxusní akce. Špičková hororová podívaná s úchvatnou animací, fantastickou atmosférou, zběsilým vyprávěcím tempem a skvostným obsazením. A hlášky jsou taky fajn. Prostě jedna veliká temná fantasy paráda. 85%. Patrně nejlepší pilot všech dob. Pokud to nebudete brát tak, že celá série je vlastně jen pilot. Tím pádem by byl tak ještě skvostnější. ()

Season 2 (2018) (S02)

Snad ještě větší nářez, než první série. Naprosto dokonalá záležitost která je správně temná i krvavá, a hlavně mnohem lepší, než celá Hra o trůny. Třetí série se už nemůžu dočkat. Jen toho posledního dílu je škoda, ten už snad ani radši být nemusel. Ale jinak nemám co vytknout. Postavy a jejich vztahy jsou naprosto perfektní, stejně tak neskutečně luxusní akce a špičková animace. ()

Season 3 (2020) (S03)

K mému velkému překvapení musím říct, že tahle série mě ze všech tří bavila prozatím nejvíc. A to zejména v klidových částech, kdy postavy mezi sebou prostě jen vedly fantastické a opravdu silné dialogy. Celá série byla opět skvostně atmosférická, vizuální lahůdka, akce samozřejmě taky stála za to a bavila mě fakt každá minuta. Castlevania rozhodně i nadále zůstává jedním z nejlepších seriálů současnosti napříč žánry, jen škoda, že tahle v mých očích nejlepší série v posledních zhruba třech dílech ztrácí dech a působí lehce natahovaně, ale to je jen drobný detail. Jsem nadšený a u této série jsem poprvé uvažoval i o pěti hvězdičkách, a kdyby bylo o ty tří díly míň, byly by tam. Tím ale rozhodně nechci říct, že by ty poslední díly byly zbytečné, tak to opravdu není, každý je super a má něco do sebe. Bavil jsem se zatím nejvíc a v mých očích má tenhle seriál rozhodně stoupající tendenci. A ta atmosféra, zpracování, vizuál, akce a příběh, to je prostě mimořádná lahůdka! Čtvrtou řadu rozhodně chci. 87%. ()

Season 4 (2021) (S04)

Castlevania ani v poslední sérii na kvalitě naštěstí nic neztratila a její tvůrci připravili naštěstí velice povedené finále, dějové linky se uzavírají od samotného začátku a přitom ještě zbyde času na spoustu dalších (a velmi zajímavých) věcí. Vizuální stránka je opět parádní, akce je neskutečná, krví se nešetří, dialogy jsou stále na vysoké úrovni, na seriál se stále krásně kouká a je stále radost ho poslouchat a je rozhodně škoda, že v téhle podobě končí. Stále jde o jednu z těch vůbec nejkvalitnějších věci na celém Netflixu. Těšení se na nové díly mi bude neuvěřitelně chybět. Tenhle seriál je prostě klenot a v mém srdci má zvláštní místo, o to větší, že jsem na začátku nepředpokládal, že by mě mohl bavit. Ale bavil mě ohromně. 85%. ()