Psychiatr

• USA The Alienist (viac)
USA, (2018–2020), 14 h 28 min (Minutáž: 42–56 min)

Predloha:

Caleb Carr (kniha)

Daniel Brühl, Luke Evans, Dakota Fanning, David Wilmot, Eugenia Caruso, Ted Levine, Matt Lintz, Douglas Smith, Dan Bradford, Clare Calbraith, Brian Geraghty (viac)

New York, 1896: policejní komisař Theodore Roosevelt si k sobě povolá psychologa Laszlo Kreizlera, aby mu pomohl chytit zabijáka, který vyhledává chlapce bez domova. (Netflix)

Recenzie používateľa vyfuk k tomuto seriálu (2)

Psychiatr (2018)

Takový Mindhunter z 19. století. Funguje to na poli kriminálního kousku, který má své gradace, postavy, které se vyvíjejí a pokračuje to směle dále. Má to i momenty, které prostě nezaujmou, má to i momenty, které nějak jdou a dokáží zabavit, ale někdy, aby vás to chytilo, tak to trvá velmi dlouho. Nicméně jsem dospěl i do fáze, kdy jsem se na další díly těšil podívat. Druhou sérii bych asi klidně rád uvítal. Uvidíme, co přinesou zítřky. ()

Anděl temnot (2020) (S02)

Druhá série přišla nečekaně a stejně asi jako se objevila, tak i odešla. Potěšení osmi dílů, které nabídnou opět zajímavou atmosféru, staré a i lehce sympatické hrdiny velmi záhy, ale padá střemhlavým pádem dolů. Důvod je jednoduchý. A to je subjektivita. Druhá série mě svým příběhem nijak v podstatě neoslovuje a je v celku nezajímavá. Člověk se poté snadno ztratí v příběhu, který nakonec byl v celku jednoduchý, takže vás to docela i zamrzí, ale co už z toho? Tak nějak pokračování, které nikdo nechtěl, nikdo se na něj neptal, ale dostali jsme ho a asi někoho potěšil. Mě absolutně bohužel obešel. Stejná premisa asi platí pro třetí sérii. ()