Réžia:
Jong-seok LeeScenár:
Seong-hyeon ChoiKamera:
Tae-yoon LeeHrajú:
Ye-jin Son, Bin Hyun, Sang-ho Kim, Young-nam Jang, Gwang Jang, Yeong-jin Jo, Min-sang Kim, Gi-joong Han, Yeon-soo Yoo, Soo-young Park, Byeong-mo Choi (viac)Obsahy(1)
Ha Chae-jun (Ye-jin Son) je jedna z nejlepších policejních vyjednavaček v zemi, ale je už unavená zbytečným umíráním lidí a chce s prací skončit. Plány ji zkříží charismatický Min Tae-gu (Bin Hyeon), který drží jako rukojmí policejního kapitána a přeje si vyjednávat pouze s ní. Ha Chae-jun brzy zjistí, že únos kapitána je jen střípkem skládačky v plánu mafiánského bose, který zahrnuje i špičky vedení státu. (kklepkaa)
(viac)Hrajú
Ye-jin Son
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Vzpomínky na lásku (2004)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Bin Hyun
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Sang-ho Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Sowon (2013)
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Vnitřní krása (2015)
Young-nam Jang
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Adeul (2007)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Gwang Jang
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Wangyi doen namja (2019) (seriál)
Dogani (2011)
Králův dvojník (2012)
Yeong-jin Jo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Hojič (2014) (seriál)
Hakgyo 2013 (2012) (seriál)
Geurimja sarin (2009)
Min-sang Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Tunel (2017) (seriál)
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Gi-joong Han
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Obhajca (2013)
Bimil (2013) (seriál)
Yeonghwaneun yeonghwada (2008)
Yeon-soo Yoo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Hwang Jin-Yi (2007)
Zelená rybka (1997)
Mentolky (1999)
Soo-young Park
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Obhajca (2013)
Maljukgeori janhoksa (2004)
Deokhyeongjoo (2016)
Byeong-mo Choi
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Bimileui seob (2017) (seriál)
Peulraenmaen (2013)
Komorná (2016)
Seong-geun Park
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Obhajca (2013)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Ohjik geudaeman (2011)
Shi-ah Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
Signál (2016) (seriál)
Tunel (2017) (seriál)
Joo-young Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Třída z Itaewonu (2020) (seriál)
Mezi kapkami deště (2018) (seriál)
Prostředník (2022)
Moon-shik Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Hojič (2014) (seriál)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Jong-goo Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Králův dvojník (2012)
Ailiseu (2009) (seriál)
Poézia (2010)
Hak-joo Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (seriál)
My Dearest (2023) (seriál)
Noongil (2015)
Ja-hyeong Kwak
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
kil-is (2019) (seriál)
Tajja : shinui son (2014)
Don keurai mami (2012)
Rae-hyeon Cha
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Příběh Nokdua (2019) (seriál)
Chainatawoon (2015)
Hyeobsang (2018)
Young-jin Jang
Najlepšie filmy:
Putá vojny (2004)
Hyeobsang (2018)