Little Mix feat. Machine Gun Kelly - No More Sad Songs

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2017, 4:08 min

kingik

Ještě v roce 2017 se jevilo, že Jesy Nelson radostně kopuluje s ostatními členkami dívčího hudebního uskupení. Na konci roku 2020 však došlo nečekaně k ukončení koitu, čokoládová kráska šla na interrupci a následky přerušeného hudebního styku nepřinesly zatím žádný vývojový efekt. Z někdejšího kvarteta je trio, ovšem množství hudebních pozůstatků má různorodou kvalitu. Tenhle spadá do průměrnějšího hudebního styku s floutkem Machine Gun Kellym. Ten dal k dobru rap frekvenci, než se odebral do rockových vod. Klip nepředstavuje nic originálně převratného, vsadilo se na sexy country styl, kdy děvčata pochopitelně působí značně provokativně. Rozhodně tenhle počin měl daleko větší potenciál. Výsledek není nijak špatný, hudebně mě to ale rozhodně neuchvátilo. Na poslech to působí až ordinérně. Vizuální ztvárnění dodržuje veškeré současné požadavky současného nadrženého publika: britské vokalistky jsou prudce sexy. A tenhle styl mají čtyři šikovná děvčata opravdu vypilovaný k dokonalosti. 6/10 ()