The Orville

• USA The Orville (viac)
USA, (2017–2022), 31 h 43 min (Minutáž: 42–86 min)

Tvorcovia:

Seth MacFarlane

Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, J. Lee, Mark Jackson, Jessica Szohr, Halston Sage, Anne Winters (viac)

Dej seriálu odohrávajúci sa 400 rokov v budúcnosti prináša dobrodružstvá prieskumnej vesmírnej lode Orville. Členovia posádky, ľudia a mimozemšťania, sa stretávajú so zázrakmi aj nástrahami vesmíru. (Disney+)

Recenzie používateľa ScarPoul k tomuto seriálu (29)

Radostný refrén (2019) (S02E06)

Zlepšenie :) Vzťahovka medzi androidom a človekom má v sebe krásne úskalia, milý humor a prekvapujúco nesentimentálny koniec. Spokojnosť. Hlavne keď vezmeme do úvahy, že táto časť sleduje moje dve najmenej obľúbené postavy celého seriálu. ()

Vychyľovače (2019) (S02E07)

Ďalšia agitka na morálne posudzovanie toho čo je správne a čo nie ale kupodivu podané vyspelo a zaujímavo. Jeden z tých lepších dielov. ()

Identita, časť I (2019) (S02E08)

Zatiaľ najlepší diel druhej sérií :) Asimov by bol prekvapený. ()

Identita, časť II (2019) (S02E09)

Keď je dvojdiel Orville lepší ako celá epizóda 8. ()

Krv patriotov (2019) (S02E10)

Po výbornej dvojčasti trošku ústup späť. Neviem prídeme úroveň tých dieloch strestuhodne kolísavá. ()

Pretrvávajúce dojmy (2019) (S02E11)

Fantastický diel. Síce menej sci-fi ale o to s väčším srdcom. Pohladilo, dojalo a spravilo s Orville záležitosť hodnú sledovania. Aj napriek niektorým slabším dielom, ďakujem za tieto. MacFarlane je skurvený romantik a baví ma tomu prepadať. Gordon sa stáva mojou favorite postavou. ()

Útočisko (2019) (S02E12)

Bortusa mám veľmi rád. Prechádza ako postava najvýraznejšími zmenami. Je to diel, ktorý má značný morálny presah. Tentoraz mi to nevadilo aj napriek zbytočnej akcií. Držím tomu Moclanovi palce. ()

Zajtra a zajtra a zajtra (2019) (S02E13)

Oproti predchádzajúcim dvom častiam slabšie. Na druhú stranu s prekvapivým dejovým zvratom, ktorý pekne navnadí na finálnu časť. ()

Cesta, ktorou nejdeme (2019) (S02E14)

Na to, že je to finále je to dosť nudné aj napriek tomu, že sa tam stále niečo deje. Ako vyvrcholenie je to pre mňa dosť sklamanie. ()