Xi huan ni

• Čína 喜欢你 (viac)

Náročný prezident hotelové společnosti přijíždí do jednoho z hotelů, aby zde provedl důkladnou revizi. S ničím není spokojen, jediné, co ho upoutá, je umění místní kuchařky. Ukazuje se, že láska někdy opravdu prochází žaludkem, protože hlavní hrdinové se sbližují právě prostřednictvím jídla - zatím ovšem jen na dálku, protože se osobně dosud nepotkali. Jak to dopadne, až k tomu dojde? (Hannahh)

Lacike

Štandardná priblblá Čínska romantická komédia s jednoduchým humorom. Bavil ma charizmatický Kaneshiro, ktorý si aj v takto primitívnom filme zachoval dôstojnosť. Takisto sa tam vo veľkom verí, takže si užijeme zaujímavé recepty. Humorná stránka ma občas rozosmiala, ale romantika tu vôbec nefunguje a od polovice som sa už nevedel dočkať konca. Výsledkom je priemer na jedno pozretie. 5/10. ()

Andrea1717

Tento film musím porovnávať so seriálom Dating in the Kitchen. V tomto filme rozhodne nefungovala chémia medzi hrdinami a to mi vadilo, po inej stránke niet filmu čo vytknúť. Humorný a zaujímavý námet. Sympatický hlavný hrdina, potrhlá hrdinka. Vcelku fajn ale... ()

Hwaelos

Vcelku sympatická hloupost, v níž celkem dobře funguje komediální poloha, méně už ta romantická. Hlavní předností je chemie ústředního páru a chuť nahánějící chody jídla, u nichž člověk neustále přemýšlí, jak byly vlastně vyrobeny. ()