Postpartum

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor / Dráma / Thriller
USA, 2016, 25 min

Tehotenstvo sa pre Alice (Jenny Curtis) stane obrovskou komplikáciou, keď zistí, že v jej tele sa namiesto obyčajného dieťaťa zrodilo niečo omnoho desivejšie. (Marceloo)

Marceloo

Tehotenstvo sa pre Alice (Jenny Curtis) stane obrovskou komplikáciou, keď zistí, že v jej tele sa namiesto obyčajného dieťaťa zrodilo niečo omnoho desivejšie. - Na tento krátkometrážny horor som sa nesmierne tešil, pretože moja milovaná Scream Queen Danielle Harris sa momentálne kvôli tehotenstvu mnohým projektom nevenuje. Výsledok je však naprosto katastrofálny a ona je okrem schopného vizuálu asi jediným aspektom tohto hororu, ktorý stojí za pozornosť, a to mám horory s témou tehotenstva v oblube. A to nanešťastie nemá ani hlavnú úlohu. Dej je úplne nezaujímavý, dialógy nezmyselné, herecké výkony otrasné a celé to je ešte dlhšie ako 20 minút, takže musím povedať, že ma niečo už velmi dlho takto nesklamalo. Verím však tomu, že po materskej dovolenke sa Danielle vráti v plnej sile a prídu zase tie krásne dni, kedy hviezdila v Halloweenoch a velmi podceňovanej sérii Hatchet. + Danielle Harris ()