Payback 2017 se uskutečnil 30. dubna v SAP Center (San Jose, California). Jedná se již o pátý ročník Payback. Na kartě se sešlo osm zápasů.

1) Kickoff: SAWFT vs. The Club
2) Kevin Owens vs. Chris Jericho (United States Championship, jestli Jericho vyhraje, bude přesunut do Smackdownu)
3) Neville vs. Austin Aries (Cruiserweight Championship)
4) The Hardy Boyz vs. Cesaro & Sheamus (Tag Team Championship)
5) Seth Rollins vs. Samoa Joe
6) Bayley vs. Alexa Bliss (Raw Women's Championship)
7) Randy Orton vs. Bray Wyatt (House of Horrors match)
8) Roman Reigns vs. Braun Strowman (TheSpearCZ)

Bobik9

CHRIS JERICHO VS. KEVIN OWENS - 3* - Bojím se chvíle, kdy znovu Y2J odejde z WWE. Bez něj to ztratá ten šmrnc, který dokáže vytvořit jen on. AUSTIN ARIES VS. NEVILLE - 3* - Asi dva nejlepší CWC wrestleři. Ukázali dost solidní show. THE BAR VS. HARDY BOYZ - 4* - Paráda! Asi nejlepší zápas celé show. Hardy boyz to prostě mají v sobě a Sheamus se Ceasarem jsou hrozně zábavní. BAYLEY VS. ALEXA BLISS - 2* - Divas se zase vrací do nudné éry. RANDY ORTON VS. BRAY WYATT - 4* - Nakonec ty čtyři dám, i když myslím, že horror house match mohl znamenat něco trošku lepšího. SETH ROLLINS VS. SAMOA JOE - 2* - No nepotěšili mě. Seth jde trošku dolů. ROMAN REIGNS VS. BRAUN STROWMAN - 3* - Nebylo to špatné a naštěstí to nebyl klasický romanshit. ()

papadoce

Priemerná show s lepšími aj horšími momentmi, avšak žiadnym trvale zapamätateľným. Snáď sme dosiahli dno a už sa len odraziť. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Born for Greatness“ od Papa Roach. (TheSpearCZ)