Holky na drátě

• Španielsko Las chicas del cable (viac)

Madrid, 20. léta 20. století. Čtyři ženy v národní telefonické společnosti žonglují se vztahy, přátelstvím a prací na moderním pracovišti. (Netflix)

Recenzie používateľa SoulAsAGem k tomuto seriálu (5)

Série 1 (2017) (S01)

Příjemná show-telenovela. Milostný trojúhelník a parta holek nezbednic. Centrem dění je telefoní společnost, pěkné prostředí, postavy více méně sympatické (až na Margu). ()

Série 2 (2017) (S02)

Druhá série za mě jednoznačně nejlepší. Věci nabraly spád, hned v prvním díle se to rozjede. Líbí se mi, jak se některé postavy vyvinuly. Holky spekulují, taktizují. ()

Série 3 (2018) (S03)

Tak tady se už musím smát. Jak Angeles tak Lidyi zde od samého začátku seriálu vykreslují jako matky roku, milující, vrhající se před kulku za své dítě, ale od začátku seriálu jen vidíme, jak je někde odkládají, aby holky mohly furt někde trajdat protože kámošky jsou přece důležitější než vlastní rodina, ta na vás doma vždy počka.. Teda pokud nemáte zlou tchýni. S tou jsou jen problémy a váš druh mamánek tomu moc nepomáhá. Vše je zde předvídatelné, setkáváme se s naprosto absurdními situacemi. Každopádně dona Carmen aspoň dává vítr do plachet. ()

Série 4 (2019) (S04)

No… jde to dole vodou. Všechno se zdá být tak jednoduché, prostě tvůrci si teď už vůbec nelámou hlavu nad tím, jestli je něco za hranici, absolutně nedomyšlené, vlastně v seriálu na tom vůbec nezáleží. Co všechno tyhle holky ještě umí? Možná když je vysadíte v džungli s kapesním nožíkem, tak tam postaví obchodní centrum. Doňa Carmen už mi začíná vadit, celou dobu čekám kdo tu bábu už zastřelí. Jak na začátku dodávala seriálu šťávu, tak s každou její další absurdní akcí už kvalita seriálu rapidně klesá. Naopak Angeles se pěkně vyvinula a proto mě závěr dost zklamal. ()

Série 5 (2020) (S05) odpad!

Odpad! Po shlédnutí poslední série, se cítím jako ten největší lidský odpad. ()