yvona

Velký špatný :)))) telenovela, ve které se tradičně nedočkáte žádného rozuzlení jen, aby mohla pokračovat donekonečna. Absurdní scény, klišé, naivní pojetí celkově. Ale baví vás to. Aspoň ty, kteří si přiznají, že i telenovely mohou pobavit. ()

SoulAsAGem

Tak tady se už musím smát. Jak Angeles tak Lidyi zde od samého začátku seriálu vykreslují jako matky roku, milující, vrhající se před kulku za své dítě, ale od začátku seriálu jen vidíme, jak je někde odkládají, aby holky mohly furt někde trajdat protože kámošky jsou přece důležitější než vlastní rodina, ta na vás doma vždy počka.. Teda pokud nemáte zlou tchýni. S tou jsou jen problémy a váš druh mamánek tomu moc nepomáhá. Vše je zde předvídatelné, setkáváme se s naprosto absurdními situacemi. Každopádně dona Carmen aspoň dává vítr do plachet. ()

Macinkacz

No, tady už to začíná zavánět typickou telenovelou, ale pořád se to ještě dá, uvidíme co přinese čtvrtá řada, ale bojím se, že už to bude jen rozmazávání starých ran.  Zatím druhá řada BEST OF.  Prosím, ať to Francisco nepřežije. 🫣🤣 Jo, já vím, všichni víme jak to skončí, ale přát si to můžu, že jo. 🤣 ()