V.I.P. vraždy

• Česko VIP vraždy
Česko, (2016–2018)

Soňa Norisová, Patrik Děrgel, Jiří Dvořák, Jan Révai, Miroslav Vladyka, Martin Myšička, Jiří Hána, Jana Stryková, Tomáš Měcháček, Jitka Sedláčková (viac)

Detektiv Beran se vrací po dvou měsících mimo službu zpět na oddělení vražd a hned první případ ho zavede do komplikované VIP společnosti. Vyšetřuje vraždu významného advokáta Grégra, který zastupoval bohaté a slavné klienty a na jehož smrti má zájem hned několik lidí. Beranovou hlavní podezřelou se stává Klaudie Wolfová, úspěšná a známá spisovatelka krimi románů, která má nejen motiv, ale její poslední kniha navíc znepokojivě připomíná detaily jak Grégrovy vraždy, tak i dalších následných zločinů. (TV Prima)

Agent24

Viděl jsem s přítelkyní skoro všechny epizody a nic moc to teda nebylo. Koukat se na to dalo, když dáte mozek do sklepa, ale žádné terno se nekoná. Děrgel jako detektiv je asi jako já prezident republiky. ()

Noah07

První série byla lehce podprůměrná,ale některé díly byli průměrné a sledovatelné....ovšem druhá série stojí opravdu za .... nemastné,neslané,předvídatelné a nudné...první séria bavila alespoň lehkým nádechem humoru.....snižuji hodnocení na jednu hvěždu a to jen že se mi docela líbila Soňa Norisová v seriálu Policie Modrava...jinak odpad ()

Zlajdaa

Škoda herců, věřím, že tady byla opravdu chyba na straně scénáristů a režie. Dost věcí mi připadá okopírovaných ze zahraničních krimi seriálů, což by nebyla taková hrůza, kdyby ty případy a detektivní práce opravdu stála za to, jenže minimálně první sérii uhráli na to, že si policie bez Klaudie a jejích fantasmagorií ani neškrtne a ona pak napíše do posudku, že je Beran nadprůměrně inteligentní? :D ACH TEN SCÉNÁŘ!!! ()

tuctovychlap

(séria 1) aj by to bavilo, ale Wolfová je taká píča nesympatická, že prekonáva aj averziu voči Temperence Kosťovej v Bones.. (séria 2) nie, bohužiaľ neumrela..Wolfová sa vrátila..a jej prítomnosť v nechcenej humornosti príbehov, konaní, dialógov tak vyvoláva nie úsmev, ale žinantnosť.. ()

Dalis_1 odpad!

Spíš se to mělo jmenovat "Kriminálka Babovřesky". To by lépe vystihovalo toto kvalitní dílko předních seriálotvůrců Primy. ()

Anubiska

Nejen že scénáristé (tky) vykrádají castla,ale dokonce si vypůjčují charakter i z Dextera (Zvířák). A to je neodpustitelné. I když na Děrgela se hodně dobře kouká,na víc jak jednu hvězdu to není. Bohužel. ()

kreyson13 odpad!

Jednoduše strašný. Po prvním a zároveň posledním díle NULA bodou. Zlatá Policie Bodrava a diamantová Kriminálka Anděl. Seriály na Primě jsou normálně eutanázie. ()

Johannez odpad!

O tomto seriálu jsem se dozvěděl na dnešní dobu poměrně netradičně díky billboardu - pak jsem si vyhledal bližší informace a jako masařku na exkrement mě nalákalo "tvůrčí" duo autorek J. a K. Bártů, protože se rád občas zasměji u nepovedených či laciných snímků. Moje volba pro nedělní televizní večer byla tedy jasná. Po krátké době sledování jsem byl ovšem už tím průjmem přesycen - bohužel, ve vzduchu visí velmi silné podezření, že "tvůrčí" duo tentokráte pouze zvládlo pustit kopírku a divákovi byla předložena jakási levná mutace nejmenovaného zahraničního seriálu. Nevím, k jakému žánru by se dal tento počin zařadit, do kategorie "krimi" spadá jen se silným přivřením obou očí. Upozorňuji, že moje hodnocení se vztahuje k prvnímu dílu, dále už se dívat nehodlám (myslím, že významné zvýšení kvality se konat nebude), to si radši pustím Syndikát smrti, je to sice taky hrůza, ale aspoň pobaví. Myslím, že "autorky projektu" by se v pohodě uživily jako scénáristky pro společnost Asylum... ()