Po patnácti letech strávených v americké věznici se Francisco "Cisco" Castillo vrací domů do Dominikánské republiky. Záhy však zjistí, že zde život není o nic snazší. Díky záznamu v rejstříku trestů si nedokáže udržet práci a jeho matka alkoholička upřednostňuje svého nejmladšího syna, dospívajícího zločince, který je jednou nohou ve vězení. Cisco se ve snaze přijít k penězům neochotně účastní zápasů v zapadlých uličkách, kde se dává dohromady s Nichim, odepsaným boxerem z Itálie, který se potýká s hráčskou závislostí. Aby oběma pomohl vylepšit finanční situaci, Nichi se rozhodne podpořit Ciscův přirozený talent a nabídne mu lekce v boxerském ringu. (Cinemax)

Dale

Keď sa boxerské filmy netočia v Hollywoode, tak nie je problém spraviť aj iný záver než ten tradičný očakávaný. Po všetkých tých Rockych, Creedoch a pod. som chcel zhliadnuť aj takýto film. Síce zábery z ringu nepôsobia tak efektne, neodkvapkáva pot a krv v spomalených záberoch, no to mi vôbec nechýbalo. Obyčajný príbeh obyčajného muža, žiadneho supermana, ktorý vo vás zanechá svoju stopu. ()

DwayneJohnson

Takovej malej, nenápadnej film. Ale má duši, srdce, příběh a konec. A to mi dnes bohatě stačilo. Ani ne tak o boxu ( i když je natočen velmi dobře), jak o tom, že patnáct let je fakt dlouhá doba. V životě, na změnu, vlastně na cokoliv. Hodně kvalitní, sociální drama, které bude, doufám co nejdříve v červených číslech. Já už svou špetkou do mlýna přispěl. ()