Longwoodska legenda

• Česko Longwoodská legenda (viac)

Mickey Miller má dvanásť rokov, žije v New Yorku a má len malé pochopenie pre plán jej matky na začiatok nového života v zapadnutej írskom mestečku Longwood, kde zdedila starý mlyn. Čoskoro po sťahovaní do jej života vstúpi tajomná miestna legenda o Čiernom rytierovi, ktorý sa do mestečka pravidelne vracia a desí jej obyvateľov. Mickey musí urobiť všetko preto, aby prekazila plány Zla a zachránila nielen stádo bielych koní, ale aj obyvateľov Longwoodu... (STV)

Trucker odpad!

Tisíckrát zopakovaná zápletka, kdy si nějaká primitivní panovačná mrcha chce vzít boháče jen aby si splnila svůj sen (resp. vyléčila komplexy), pročež potřebuje sňatkem především získat bohatství. Jen jako mimochodem se do toho "plete" legenda o černém rytíři. Jedná se pak o koláž jednoho klišé vedle druhého podanou v mimořádně nudné formě. ()

Estrellita

Přemýšlím, jestli jsem někdy viděla horší film. Herecké výkony by se daly ještě odpustit s tím, že se jedná o béčko a na zakoupení lidí, kteří umí aspoň trošku hrát, prostě nebyly peníze. Co ale neprominu, je scénář. Taková debilita! Jedno klišé mlátí druhé přes hlavu kýčovitými kecy, postavy jednají naprosto nelogicky a dokonce i samotný přízrak černého rytíře je reálnější než většina nastíněných situací. To už ani nebylo k smíchu... Jednu hvězdičku nechám za to, že mě ten film urážel aspoň v pěkném prostředí. 11% ()

jprmusic

No nebýt upoután na lůžko, asi bych to neviděl, nicméně takhle: i s ohledem na to , že je to pro děti - nebo snad právě proto, je to fakt příšerná ptákovina - viděli "tvůrci" třeba Zlatý kompas ??? ()

Malarkey

Dětské dobrodružství v asi těch nejhezčích evropských kulisách, ve kterých byste s radostí mohli hledat draky, harpyje nebo kentaury, je v tomto případě přehlušená filmařským neumětelstvím. ()