Akčný park

• Česko Akční park (viac)

Rozkošne strelený mladý podnikavec D.C. je majiteľom lacného zábavného parku, v ktorom sú všetky atrakcie postavené s minimálnym ohľadom na bezpečnosť, ale s dôrazom na maximálnu zábavu. Vo chvíli, keď za ním prichádza pubertálna dcéra Boogie, s ktorou sa dlho nevidel, otvárajú v susedstve korporačný megapark, ktorý ohrozuje budúcnosť Action Pointu. Aby zachránil milovaný park aj vzťah s dcérou, D.C. je ochotný so svojou partičkou bláznivých zamestnancov riskovať úplne všetko a predviesť tie najšialenejšie kúsky. (TV JOJ)

Tomas182

Nejlepsi z filmu je medvěd :). I přesto nemohu rici, ze bych se nebavil. Rozhodně tento film nebude patřit k těm, které se vryji do paměti, ale na páteční podvečer pro zasmání dobré. ()

Reyer

Kombinace: zábavný park, notor grizzly, léto a Johnny Knoxville se musí rovnat jediné věci – pořádná legrace a zamyšlení se nad dnešní upjatostí. Samozřejmě nemá to grády jako původní Jackass, ale mé očekávání to naplnilo. Trochu mě zklamalo nízké obsazení původních herců z Jackass, ale tohle nemělo být pokračování Jackass, takže vše v pořádku. ()

hujerita

Nieje to Oscarové dielo a ani som to nečakal. Čakal som jednoduchú zábavu v štýle bum prásk smiech. To som samozrejme dostal a preto vôbec neľutujem, že som to videl. Bavil som sa a o to išlo tvorcom predovšetkým. ()