The Mystic Nine Side Story : Flowers Bloom in February

(TV film)
  • Čína Lao jiu men fan wai zhi er yue hua kai (viac)

Vavča

Pokračování seriálu The Mystic Nine, který se stal tak velkým hitem, že budou natočeny celkem 4 filmy, kdy každý představí více jednu hlavní postavu. Er Ye (Lay nebo také znám jako Zhang Yixing) se ujme úkolu najít artefakt po neúspěšné výpravě svého dávného známého, musím být samozřejmě rychlejší, než ďábelští Japonci:) Er Ye dává svým soupeřům do těla, je vidět, že Lay se v akční roli skutečně nadřel (doporučuji sledovat záběry z natáčení na konci), mírně vylepšil i svoje herectví, třeba z něj nebude jen krátkodobý idol, uvidíme. Film je překvapivě na vysoké vizuální úrovni, výprava a zejména cgi, efekty vypadají mnohem lépe, než v seriálu. Trochu zamrzí, že příběh je konci poněkud odfláklý a scénář mohl nabídnout trochu více vysvětlení, proč ten artefakt z hrobky generála dynastie Han tak moc všichni chtějí, ale třeba se dočkáme v dalších filmech. Za mě tři a půl hvězdy, budu doufat v další filmy.Zvuk, kamera v pohodě, hudba taky ok, dokonce možná tvůrci ani odnikud nevykrádali:) ()