Slavia Praha síce postúpila do ligy, ale je naozaj ťažké pozerať sa na to, čo jej hráči po prázdninách stvárajú. Guha pribral, ostatní celú prvú polovicu leta prechlastali. Je to mizéria. Hrouzek má jasno - s nimi sa v lige hrať nedá. Manažérka prichádza s riešením. Posily. Čo by mohlo byť v poriadku, keby nešlo o Slovákov. Hrouzek ich v hokeji naozaj neznáša. Frajeri, frajeri. Takých jednoducho nechceš... Takže mieri vyššie, najlepšie do reprezentácie. Ale bude to tá česká? (TV JOJ)

pan_Bily

Tak to je hustýýý. Po mém komentáři po druhé řadě se musím tvůrcům omluvit. A smekám. Parádní překvapení, hlavně tématický. Hrouzek na Slovensku, to jsem nečekal. A to sedlo. S tím se dalo pracovat a taky to tvůrci maximálně využili. Hlavní dvojice, Langmajer, Vagnerová, opět naprosto super! Ostatní kolem taky dost dobrý, lepší než v druhé řadě. Celkově o dost lepší než druhá řada, ale ne tolik, jako první, ta je jasně nejlepší. ()

pepazapo

Třetí řada lajny je stejně kvalitní jako první série po druhé sérii ,která nebyla nic moc se třetí série vratila v plné síle a jednoznačně se jedná v současné době o nejlepší komediální seriál Jiří Langmajer jako Luboš Hrouzek je vynikajicí a já doufám v další sérii osobně bych měl námět ,který by se dal zpracovat jako dvě samostatné série. ()

huhuhu783

Dávám plný počet hvězd a 50 palců nahoru k tomu. Naprosto mě nadchlo ( jako naprostýho fandu domácího hokeje a naší repre) to,že v současné době už je nad slunce jasné všem,i laické veřejnosti,že náš miklovaný hokej jde do p*dele a skončí tam co náš fotbal před 20 lety. A snad se tak jako on po dlouhých letech někdy vrátí do  lepoší kondice. Bohužel znám vnitřní vztahy v pár klubech a starost o mládež v nich a to že nás porazí slováci  ve čtvrtfinále  je zatím ještě dobré. Do pár let budeme hrát s itálií o udržení v A skupině. Jedině že by to vzal Hrouzek !!!!!! ()

Honjanmach

Podobně skvělé jako první série. Trošku více slovakofobní, tedy spíše proti hokeji, ale má to myšlenku i směr. Já osobně mám kamarády na Slovensku. To píši proto, aby se někdo necítil uražený, z některých komentářů je to cítit. 3. série není šitá horkou jehlou, je více propracovanější a dobře uchopené celé téma, které se prolíná od prvního do posledního dílu. ()

Tomgunses

Miluju Hrouzka, hokej a Slováky. Úžasný seriál! Kéž by Český hokej ale i další sporty měly takové motivátorské srdcařské trenéry... A hlavně náš současnej nároďák, viď Pešáne. :-) ()

jjemi

Prekvapivě nekorektní. Ale některé hlášky byly tak přehnané či absurdní, že snad neurazily. Jinde by to neprošlo. Viděla jsem jen některé díly 3. série! a stačilo mi to. Když jsem se odpoutala od slušného vychování a v duchu omluvila sousedům Slováků, byla to sranda, po dlouhé době jsem pocvičila bránici. ()