Jak si nepodělat život

• angličtina How Not to Screw Up Your Life (festivalový názov)
Dráma / Komédia / Psychologický
Česko, 2019, 5 h 20 min (Minutáž: 74–84 min)

Ondřej Vetchý, Eva Hacurová, Tereza Brodská, Miroslav Krobot, Eliška Křenková, Marika Šoposká, Vít Gajdoš, Jan Jankovský, Petr Motloch, Radek Bruna (viac)

Učitelka základní školy s mindrákem ze své nadváhy, bankovní úřednice, které se najednou objeví podivný ekzém kolem očí, stárnoucí majitel nonstop lahůdek v nešťastném manželství, osamělý muž žijící v lesích a cizích chatách… můžou přežívat dál se svým problémem, skrývat ho a neřešit. Anebo se s ním porvou a za cenu šrámů a ran si svůj život opraví k lepšímu. Autorka cyklu Tereza Kopáčová představí příběhy, se kterými se můžou diváci jednoduše ztotožnit. (Česká televize)

Recenzie používateľa Pitryx k tomuto seriálu (4)

Až budou krávy lítat (2019) (E01)

Téma nic moc, nebýt toho přiblblého tancování, šlo by možná o ucházející příběh. Takto dostává ode mne dvacítku jen sympatická paní učitelka Eva Hacurová. ()

Nonstop lahůdky (2019) (E02)

Těžko rozhodnout, zda byl větší blbost ten první film nebo toto. Asi ten první. Ale neposunoval jsem a jednou se dokonce zasmál. Takže to má dvacet právem. Podle mne to totiž bylo na stejné úrovni, tudíž bude i hodnocení stejné. ()

Můj bezvadnej život (2019) (E03)

Dodrželo to úroveň předchozích filmů. Skvělí herci, ale scénář k ničemu. Hodnocení je tedy stejné jako u dvou předchozích. ()

Beze stopy (2019) (E04)

No konečně dobrý díl. Sice jsem už ve čtvrtině tušil, že tam nějak tu ženskou namontují, ale že i s děckem, to mne překvapilo. Střed příběhu je dost nudný, ale zato to vyrovnají na konci, kde je spousta překvápek. Je škoda, že do té role Patrika nedali skutečného cikána. U mne za šedesát, jako jediný díl ze všech čtyř. ()