Rusko,
2010, 24 h
(Minutáž: 45 min)
Scenár:
Gennadij Kazačkov, Ivan Savenkov, Alexej Kiseljov, Andrej Rumjancev, Rostislav Něstěrov (viac)Hrajú:
Jevgenij Sidichin, Sergej Selin, Andrej Fedorcov, Alexej Nilov, Anastasija Mělnikova, Taťjana Kolganova, Marina Domožirova, Andrej Někrasov, Sergej Vorobjov, Andrej Astrachancev, Maxim Miťašin (viac)Epizódy(32)
-
Pod prikrytijem (S04E01)
-
Za sekundu do vzryva (S04E02)
-
Lesnik (S04E03)
-
Privet iz 90-ch (S04E04)
-
Strasti po Andreju (S04E05)
-
Slučajnyj razgovor (S04E06)
-
Kapkan dlja ochotnika (S04E07)
-
Posledňaja stavka (S04E08)
-
Strašnyje igry (S04E09)
-
Semejnaja tradicija (S04E10)
-
Rikošet (S04E11)
-
Krysy (S04E12)
-
Spalnyj rajon (S04E13)
-
Dolg (S04E14)
-
Sovesť (S04E15)
-
Kraža (S04E16)
-
V zakoně (S04E17)
-
Dvojnoj udar (S04E18)
-
Gorodok (S04E19)
-
Chiščnik (S04E20)
-
Perejti čertu (S04E21)
-
Falšivka (S04E22)
-
Svetskije lvicy (S04E23)
-
Vysšij pilotaž (S04E24)
-
Odnoklassniki (S04E25)
-
Vozmezdije (S04E26)
-
Zolotoje Dělo (S04E27)
-
Pogoňa (S04E28)
-
Na živca (S04E29)
-
Opasnyj gruz (S04E30)
predchádzajúca
1 - 30
ďalšie
Hrajú
Vladimir Glazkov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Filipp Mogilnickij
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Sparta (2016) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Nelegálne (2018) (seriál)
Vladimir Birjukov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Voron
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Polina Kamanina
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Gennadij Alimpijev
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Marianna Semjonova
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Valerij Pogrebnoj
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Anna Fomina
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Petuchov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Romuald Makarenko
Sovietsky zväz
Rodion Prichoďko
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Jakušov
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Andrej Tutov
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ilja Saveljev
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Darja Viněvskaja
Sovietsky zväz
Alexandr Makovskij
Najlepšie seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Pavel Badyrov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandr Jesaulov
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jegor Tomoševskij
Najlepšie seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)