Hardrocková kapela cestuje do malého a odlehlého městečka Grand Guignol, aby zde vystoupila v místním baru. Město, obývané burany, vlkodlaky, vraždícími trpaslíky, sexuálními úchyly a Hitlerem, je zvláštní místo, ale to nezabrání zpěvákovi kapely zamilovat se do místní dívky jménem Cassie. Poté, co nacističtí sexuální zvrhlíci zabijí kapelu, aby uspokojili své chtíče, Cassie svolává rockery z hrobu, aby zachránili ji, město a možná i celý svět. (JasonCZ)

TERRORDROME

Osemdesiatkový teplajznícky hároši alias metalová kapela si to serú niekam na vidiek, kde na nich všetci miestny burani robia ksichty krivé ako gumená valaška, šerif ich rovno preventívne zatkne, ale hlavne pán domáci z vily kde sú ubytovaný je sám Hitler, ktorý podľa vlastných slov nie je taký hlúpy aby spáchal samovraždu v bunkri. Takže zatiaľ čo občania vo vytržení rozdupávajú platne so "satanskou muzikou", nacisti, ich chlpatá vlkolačia mater a dvaja trpaslíci ( jednooký a zemiakový ) povraždia kapelu a demaskovaný Adolf je mimoriadne pyšný na svoju novučičkú plynovú komoru s nablýskanými trúbkami. Lenže líder kapely ešte predtým zložil oživovací song ktorý len stačí pustiť a metalový elektroboogie zombíci mašírujú za pomstou. Solídne uletená zábavka ktorej hlavným problémom je fakt, že to mal byť pôvodne iba kraťas, evidentne končiaci pobitím nacistov. Lenže potom sa materiál rozšíril, takže aj náckovia zase ožijú a druhá polovica filmu je už len o tom že zombáci chodia sem a tam, kapela do omrzenia hrá svoj buzimetal a hlavne finále je ako jeden dlhý pochod späť do Adolfovej plynárne aby mohol film predsa len skončiť. Nejaká tá sranda tam ale stále je, v pamäti mi samozrejme uviazol ten zemiakový trpaslík ktorý zožerie sám seba so štipkou soli za zvukov klasickej hudby. Ten posledný záber ako si vcucne tvár a ostane iba grgajúca lebka ma rozsekal. Ešte treba vyzdvihnúť vykon predstaviteľa Hitlera, ktorý je ale v druhej polovici tiež už len pochodujúca mŕtvola. Nuž, dalo sa. ()

MightyHal

Jasný příklad totálního braku se srdíčkem a sebereflexí! Je to prostě skvělá ujetá blbina a o Hard Rockové kapele kterou jejich koncertní šňůra za vede do městečka ve kterém nejsou tak úplně vítáni. Najdete tu jak liliputí obludu, nacisty, Hitlera či Evu Braunovou která je vlkodlak. Toho bizáru je tady opravdu hodně a já se po celou stopáž bavil a to i díky skvělému soundtracku a jedné topové rockové love balladě. Nevím no, je to šílenej film ale to srdce v něm prostě je a byl jsem překvapený jak to celé ve mně dokázalo i vyvolat emoce dojetí či smutku. Což jsem u takovéto blbiny nečekal a hlavně mě i odzbrojilo že ke konci je to i poměrně depresivní. Nemůžu jinak než 10/10, naprosto famózní a nakažlivý béčko. ()

LION-MR.T

Hard Rock a k tomu Zommbies,název který nutí k puštění. Musí člověk rozebírat děj a herce,co čekáte od takové komedie. Super hudba,masky sice neosloví,efekty byly zase na slušné úrovni. Filmu rozhodně škodí malý rozpočet,šlo z toho vyždímat více,ale trpaslík a příšerka,nevím kdo to přesně byli,neměl jsem dabing ani titulky,ale ti dva se povedli. Nacisti,vůdce opravdu podobný Hitlerovy. Co více chcete slyšet? Tak si to pusťte a hlavně vypněte mozek. Ze zapnutým mozkem to vážně nejde sledovat. ()