Pri tragickej udalosti prichádzajú Aaron (Randy Wayne) a Cynthia (Trilby Glover) o svojho malého syna. S jeho úmrtím sa snažia vyrovnať rôznymi spôsobmi, najviac však Cynthii pomáha duchovná skupina, ktorú stretla úplnou náhodou. Ich osud sa mení vo chvíli, keď do ich domu vtrhne neznáma žena, ktorá vie až príliš informácií o ich životoch. Naviac sa na oblohe začínajú zjavovať tajomné úkazy. Pre mladý pár sa začína najdesivejšia noc ich životov, ktorá môže byť zároveň aj tou poslednou. (Marceloo)

Marceloo

Pri tragickej udalosti prichádzajú Aaron (Randy Wayne) a Cynthia (Trilby Glover) o svojho malého syna. S jeho úmrtím sa snažia vyrovnať rôznymi spôsobmi, ale najviac Cynthii pomáha duchovná skupina, ktorú stretla úplnou náhodou. Ich osud sa mení vo chvíli, keď do ich domu vtrhne neznáma žena, ktorá vie až príliš informácií o ich životoch. Naviac sa na oblohe začínajú zjavovať tajomné úkazy, takže sa pre mladý pár začína najdesivejšia noc ich životov, ktorá môže byť aj ich poslednou nocou na tejto zemi. - Presne ten typ filmu, ktorému musíte dať čas, aby sa vám v hlave trochu uležal. Počas pozerania ma dej vyslovene nebavil a dokonca som niekolkokrát film pozastavil, pretože sa mi zdal byť príliš pomalý. Keď nad tým ale spätne rozmýšlam, nebolo to vôbec zlé. Strata potomka je v hororoch vždy ťažkou témou na spracovanie, ale tu sa s týmto motívom pracovalo výborne, pretože na jeho smrti majú podiel obaja rodičia. Tí sú stvárnení nesmierne príjemnými hercami, medzi ktorými funguje chémia, a preto s nimi divák po narušení ich bezpečia domova začne súcitiť. Trilby Glover stvárnila úlohu bezradnej ženy parádne a jej hladanie útechy v rôznych spiritualistických smeroch bolo pre mňa zaujímavé. Rovnako bolo dobrou volbou aj obsadenie nepríjemnej ženy, ktorá ich prepadla. Audiovizuálne je tento počin bezchybný. Velká škoda, že sa tu neobjavilo viac krvi a úmrtí, pretože by to bolo ovela hororovejšie, ale vôbec mi nevadí pozrieť si raz za čas aj takýto depresívny film, ktorý ma emocionálne zasiahne. + herec z Escape Room a Hellraiser: Judgment + herečka z Scream Queens a Finders Keepers + herec z No One Lives + herec z Fear the Walking Dead ()