Černý zpěvák nepřináší jen líbeznou píseň, ale i bolestivou smrt. Studenti usedající do univerzitních lavic netuší, že se nad nimi snáší temný tón jeho smrtelné ukolébavky. Jako přízrak univerzity tiše prochází učebnami i kolejemi. Jeho repertoár tvoří bolest, krev, agónie a řev umírajících obětí. Kdo se však skrývá za jeho maskou? Jaké jsou jeho skutečné motivy? Proč vraždí v pravidelných intervalech? Proč své oběti brutálně zohaví? Jedná se o zlo sahající až do šestnáctého století, nebo se v černém hábitu skrývá úchylný vrah? Nevíte? Měli byste... Protože - nevědomost zabíjí! (Vapet Production)

cige

Já jsem se taky skvěle bavil:) Celkově mi to přišlo jako hroznej blábol, příběh je tak primitivní a stupidní, že by ho přebilo i děcko ve čtvrtý třídě se svojí slohovkou. Ale naprosto mě rozsekaly ty efekty, který byly tak příšerný, až jsem se musel smát a netrpělivě jsem vyhlížel (beze srandy) další "akční scény":) Třešničkou na dortu byla ta někým již zmiňovaná scéna, kdy polda kosí bouchačkou všechny studenty s maskou Černýho zpěváka (výživný bylo hlavně to, jak si u toho pískal):D Dvě hvězdy jsou za to, že jsem se nenudil:) ()