Chijeu indeoteulaeb

• Južná Kórea 치즈인더트랩 (viac)

Zíza

Neměla jsem úplně potřebu to srovnávat se seriálem, protože ten jsem si do detailů nepamatovala. Kdybych vlastně do filmu šla jen s vágní vzpomínkou na seriál, tak bych dost tápala, protože to bylo zmatené, podivné a vůbec to bylo docela závádějící. Já jsem se ale na film podívala na přečtení všech dostupných kapitol předloha, a tak jsem se chytala. Byla jsem docela mile překvapená, že se scény dost věrně drží předlohy, na rozdíl od seriálu. ALE! vyznívají trochu jinak, jsem poskládány tak, že si stejně o hlavím hrdinovi můžeme tak maximálně myslet, že to je to dost velký manipulátor a skrytý násilník. Kdybych na to koukala jen takhle, jak to vyznívá, tak film hodnotím ještě trochu hůř. Takhle to bylo docela zajímavé obživnutí oblíbených postav. Zmatený, temný film, kdy vám nebudu moc jasná motivace postav, natož příběh. Jediné, v čem jsem srovnávala se seriálem, je chemie mezi hlavními představiteli. Tady nebyla moc dobrá, taková obyč, tak akorát aby to zhruba odpovídalo tomu, co mají zahrát. V seriálu to bylo o něčem jiném, ti dva si herecky sedli a přišlo mi, že herečka v seriálu dokáže z Hae-jin Parka vytáhnout víc. Takže asi tak – pokud neznáte předlohu, ani seriál, budete zmatení jako lesní včela a asi si to moc neužijete. Pokud to znáte, ani tak vás to asi moc nenadchne, ale jestli máte rádi předlohu... proč ne, zkrátí to čeká na další kapitoly. ()