The Starry Night, the Starry Sea

• Čína Na pian xing kong na pian hai (viac)

Shen Luo (Bea Hayden Kuo) je obyčejná dívka, která se z ruchu velkoměsta přestěhuje zpět na svůj rodný ostrov. Kromě starých známých tváří se zde seznamuje s Wu Julanem (Shaofeng Feng), krásným a tajemným mužem. Julan je ve skutečnosti mořský muž obdařený magickými schopnostmi, kterými pomáhá Shen Luo zdolávat překážky. (Amalberga)

Amalberga odpad!

Hlavní hrdinka je hloupá, namyšlená, povrchní káča, která úděsně přehrává. Jestli ji i přesto budete mít rádi, klobouk dolů. Záporák je spíše pro smích, stejně jako příšerné bojové scény a efekty. Vedlejší postavy nejsou o nic lepší, nikoho si tam rozhodně neoblíbíte, spíš než postavy jsou to karikatury na různé lidské vlastnosti. Scénáristé se při psaní zřejmě moc nesoustředili, často se objevují různé nelogičnosti a nesmysly. V polovině jsem to vzdala, protože mě absolutně nezajímá, co se s ústřední dvojicí stane. Proč se na seriál podívat: 1. Krásné prostředí ostrova, na kterém se většina děje odehrává. 2. Kvůli sympatické "hlavní" postavě koze, kterou občas někdo nakrmí a občas jsou na ni nesmyslné záběry a hlavně - nemluví. 3. Herci jsou fešáci, ale neumí moc hrát. 4. Pokud se chcete dozvědět, proč je moře modré. Tento čínský vtip na moje čínské lektory vždycky zabral. A je to taky jediný vtip v čínštině, co umím říct. Díky, seriále. 5. Mořský muž, který má jednou za měsíc své dny. ()