UFC on Fox: Shevchenko vs. Peña

(relácia)
  • USA UFC on Fox 23 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
USA, 2017

ConanVJ

Caceres vs. Knight 4* Pěkný zápas ukončený submisí. .......... (7) Arlovski vs. (10) Ngannou 4,5* Hodně rychlý zápas ukončený TKO. Osobně jsem to takhle rychlý nečekal a fandil jsem poraženému. Vítěz by mohl mít pěknou kariéru. .......... (5) Cerrone vs. (12) Masvidal 5* Parádní, většinou strikový zápas ukončený TKO. ........... (1) Shevchenko vs. (2) Pena 3,5* Celkem nezáživný zápas ukončený pěknou submisí. ........... Celkově povedený event ve kterém se mi nejvíce líbil Masvidalův zápas. 80% :) ()

malylada

Hlavní zápas paráda, od Valentiny po taktické stránce vynikající pojetí. Nechala utavovat Peňu aktivitou a dokonce v prvním kole Peňu dvakrát hodila překvapivě na zem. Holly by si měla vzít příklad z toho, jak MuiThai champ je schopná vypilovat zemařinu. Paráda včetně Kyrgyského tanečku.... Nejlepší výkon večera předvedl Masvidal, naplnil mé tušení a využil veškerých slabin Cerroneho. Moc se mi líbí, jak umí během zápasu měnit taktiku, číst pohyb soupeře a využít chyb. Spodky rozhodly a Cerrone prostě není z těch největších držáků. Už to dle mého mělo být ukončeno v prvním kole a Herb hodně pomohl Cerronemu. Masvidal pokud nastoupí soustředěný v takové formě, může seknout každého. Docela rád bych ho viděl nyní s Lawlerem..... Nganou nebylo o čem a celé to bylo o první přesné ráně. Často se tu rozebírá srdíčko, což nemám rád, ale Arlovski ho prostě nemá. Jde vidět, že po první ráně už zápas odpíská do klubíčka a o nic se nepokusí. Měl by to už zabalit a naopak Nganou by měl dostat Caina, o kterého si řekl nebo TOP jméno. Dle mého je zápas od tituláku a je to neskutečná mašina. Caseres mi podělal tiket a jak jsem první kolo slintal, že by to mohlo vyjít, tak ve druhém se potvrdily jeho největší slabiny na zemi. Assunsao mě potěšil, Sterling je rozhodně nejnudnější fighter v desítce. K mému překvapení Spicely ukázal neskutečného pavouka a nečekal jsem, že Di Chirica tak lehce zvládne. Pěkný zápas převedli Nash s čínským bojovníkem, za mě zápas večera. Vše skončilo podle předpokladů. Jen největší zklamání z Da Silvy, který předvedl naprosto otřesný výkon. Asi po dvou minutách prvního kola vypadal, jako by si střihl v Rizinu patnácti minutové kolo. Absolutní nesnaha něco se zápasem udělat, postavit se a vymyslet plán B. Největší překvapení Marquard, že přes svoji sklenku podal docela vyrovnaný výkon a nebyl ukončen. ()