Policie najde u Bryce v autě steroidy, a proto prohledá celou školu. Alex vzpomíná na Bryceovu pomoc, když mu Jessica dala kopačky. (Netflix)

ALIENka_

Tahle série to je fakt feminismus první třídy, vážně právě udělali z ředitele feministu? Co to do prdele má bejt? Už jsem přestala i očekávat, že se z Ani vyklube něco víc než jenom otravná píča, co 99% svýho času odposlouchává cízí rozhovory a na pozadí říká svoje myšlenky, který absolutně nikoho nezajímaj a už vůbec ne mě. Clay má asi nějakou úchylku na prohledávání věcí jinejch lidí, protože přísáhám, že to je tak jediná věc, co v týhle sérii dělal. No jediná zajímavá postava je tady fakt už snad jenom Bryce. Hodnocení: 4/10 ()

Terezinka198

Ředitel feminista? No comment on that. Monty je gay? Well... kdo by to čekal, že? Musíme tam nacpat zase něco, co je "in". A Bryce a Alex nejlepší kamarádi, co fetují a dohazují si šlapku? (Aneb Bryce nejlepší přítel všech? Wtf, vždyť ho přece měli "nenávidět"? Série popírá předešlé dvě série i sebe samu..) A Alex nyní jako feťák? Wtf?! Opravdu, co tvůrcům zase jeblo, že z toho dělají něco, co už nedává ani pomalu smysl? Aspoň, že Clay a Justin momentka se jim povedla. Na Ani nebudu ani plýtvat dechem. A pokud o záhadu s Tonyho autem? Bruh, na to mě to až tak moc nebaví. ()

IvcaSammet

Ummm ... Nenašli tak náhodou Brycovo tělo už v minulém díle? A neřekl to Clay tak náhodou Justinovi na hřišti, kde byl i Zach? V minulé sérii fakta popíraly poze sérii předchozí, tady už se popírají fakta v jednotlivých dílech!! ... Dějové linky Alexe, Bryce i Montyho skvělé, za to čtyři hvězdy, zbytek absolutní odpad ... Mohl by někdo udělat sestřih, kde by nebyla ta zvědavá p*ča Ani?! ()