Bornless Ones

• USA Goetia

Emily (Margaret Judson) sa stará sama o svojho postihnutého brata. Ten potrebuje pravidelný dohľad niekoho, kto jeho stavu rozumie. Preto sa presťahujú do pokojného domu v blízkosti zariadenia, v ktorom je chlapec ošetrovaný. Ich nové bydlisko má však temnú históriu a démoni, ktorí sú jej súčasťou, sa s príchodom nových kupcov opäť prebudili. (Marceloo)

jkpj22

Nic výjimečného, nic převratného, ale dá se na to dívat a přestože to vykrádá (co chcete dneska vymyslet nového), dvě hvězdy si to zaslouží. Řemeslně zvládnuté, až na výjimky dobře zahrané. ()

brasek

Zo začiatku určite nie zlý hororový snímok, lenže príbehom chudobný. Chýba mi tam plnohodnotný spúšťač udalostí, všetko je to také dopredu nalinajkované, scenár bez väčšej fantázie. V posledných 40 minútach sa príbeh povedzme hororovo rozbehne, ale celé mi to pripadalo zmätočné a niektoré sekvencie určite sú nezmyselné. ()

Martin29

2 páry a jeden postižený kluk jeden na chatu, kterou koupily. Chata je, ale plná démonských symbolů o kterých zjistí,že vedou k démonovi,který léčí nemocné. Tak ho ten postižený kluk vyvolá s tím, aby mu pomohl. Samozřejmě se to zvrtne a začnou umírat. V rámci žánru lepší průměr herci v pohodě nic světoborného, ale dá se to přežít. Potěšil i konec a trochu gore. Když pominu absenci scénáře (proč tam nikdo sebou nemá nabíječku na mobil nebo čtou si o tom démonovi a druhý den začne ten postižený kluk chodit to jich nenapadne souvislost o tom, že ten chlápek z realitky co jim ten barák prodal je přirozený asi jako sníh v Somálsku nemluvě) tak se to dá. ()

Mrscriticism odpad!

Chvíli se mi chtělo smát a chvíli zase brečet ,ale bát se u tohodle ?? Really ??? Trapnost nad trapností i já bych natočila lepší horor a to sem amatér! ()