Campbell

Tak tohle byl přesně typ filmů na relax. Antologie krátkých filmů ve stylu Tales from the crypt z 90 let. První povídka o zbouchnuté čarodějnici byla solidní, ale jen díky konci 3*. Druhá povídka je o vlkodlacích a asi nejlepší povídka 4*. A třetí povídka je o posedlé holce, asi nejnudnější část 2*. No a mezitím je příběh který nemá chybu a je v něm Hansen, což potěší. Masky a efekty jsou sice nic moc ale nenazval bych je špatné. Je to béčko které mě dost bavilo, škoda že je tak neznámé. ()

ricci.s

Cirkusové monštrá sú vždy príjemným námetom, takže som bol na to celkom zvedavý - a napokon aj milo prekvapený, lebo sa jedná o poviedkový hororík, v ktorom uvádzač vyrozpráva mladému páriku 4 príbehy o tom, ako k tým svojim príšerám vlastne prišiel. Všetky si udržujú celkom slušnú úroveň. Prvý je o čarodejnici, ktorá sa chce mladíkovi pomstiť za smrť svojej sestry, druhý o chlapcovi, ktorého si adoptuje podivný párik, tretí o múmii, ktorá posadne mladé dievča, a posledný o výmene tiel pomocou čiernej mágie. Ťažko povedať, ktorý príbeh bol najlepší, ale mňa osobne najviac zaujali prvé dva a najmenej ten tretí s múmiou, tam som sa miestami nudil. Je to síce béčko ako remeň, ale masky sú fajn, gore je tam tiež, a to je hlavné. Poniektoré poviedky dokonca prinášajú zaujímavé rozuzlenia a bonbónik na záver bol najlepší. ()