UFC Fight Night: Rodríguez vs. Penn

(relácia)
  • USA UFC Fight Night 103 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
USA, 2016

malylada

Penn už by se vracet neměl, tohle byl strašný výprask a co k tomu dodat. Held byl až příliš podceňovaný a myslel jsem, že to urve svým wreslingem, ale.... největší krádež, jakou jsem za poslední dobu viděl a sám Louzan po zápase řekl, že ten zápas určitě nevyhrál. Held byl dobře připraven a Louzanova takedown defence není nejsilnější stránka, jak se ukázalo, Mexikocity není směrodatné na kardio a Held to nyní zvládal bez problému. Louzan určo lepší v postoji, ale vzhledem k tomu, jakou dobu se to to odehrávalo na zemi a jaké měl dominantní pozice Held, nechápu to rozhodnutí. Totéž se dá říci nad výhrou Sanderse, neboť všechny statistiky jasně šly za McGeem. Rozhodčí to u těchto dvou zápasů nezvládli. Jeden z nejlepších svých výkonů předvedl Pettis a ukázal, že nyní bratra převyšuje a předvedl perfektní výkon. Bohužel Pešta skvěle rozjetý zápas nezvládl. Docela jsem koukal, jak wreslingem krásně bez chyb kontroluje zápas a sem tam něco do Olejníka nasype, ale pak Olejník předvedet Ezekiel choke a já čuměl jako z jara. Takovou submisi jsem nikdy neviděl a zpočátku jsem si myslel, že je to trapas všech trapasů chytit se v plném outu. Od znalce mi bylo vysvětleno, že už to nasazeno bylo mnohem dřív a je to jedna z nejtěžších technik a hlavně jedna, při které se toho moc nedá dělat, krom velkého GnP a povolení soupeře. Velká škoda, neboť Viktor na Olejníka měl a dokonce jsem nečekal do inkriminovaného okamžiku, že by to šlo tak hladce. Uvidíme, snad se bozi smilují a nechají ho od zápasit poslední zápas ve smlouvě, proti třeba bídnému Smoliakovi, který předvedl opět otřes zápas nebo Askerovi, kterého by dle mého Viktor přejel. Ostatní zápasy celkem nevýrazné, krom Harrise, který mě opět překvapil. Sherman má velký respekt, co v těch dvou zápasech dokázal ustát. Bradu má velmi slušnou. ()

ConanVJ

(8) Moraga vs. (15) Pettis 3* Celkem nudný strikový zápas. První kolo v pohodě, ale pak už to nemá moc co nabídnout. .......... McGee vs. Saunders 3* Hodně podobné, jako předchozí zápas. ................ Lauzon vs. Held 3* Pár pěkných momentů zde je, ale jinak žádná sláva. Take to vítězství mělo být na druhé straně. ........... (10) Rodriguez vs. Penn 5* Svižný strikový zápas, který je poněkud jednostranný. Myslím si, že se Penn už neměl vracet, protože toto vůbec nedal. Oproti tomu Rodriguez předvedl parádní výkon, kde si dovolil i několik pěkných parádiček. ........... Spíš průměrný event, ve kterém je zajímavý jen hlavní zápas. 60% :) ()