Haymaker - We Are Haymaker

všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Česko / USA, 2016, 3 min

MM_Ramone

Nedávno mi napísal kamarát z čsfd, že: "Zdar! Skinheada Vlada (Červeného) určitě znáš :) Má teď svou novou skinheadskou kapelu Haymaker, tak to ohodnoť :). Zpívá s nim skinhead Tim Steinfort :)." Ja som mu odpovedal: "No ja ti neviem, Majkl. Neviem čo ku tomu napísať, ani ako to ohodnotiť. (Red)Skinheadská pražská kapela s americkým(?) spevákom, spievajúca hnusne globálnou angličtinou nie je zrovna moje gusto." A on že: "Tak na to ser, jak chceš :)". No a ja som skonštatoval, že: "Vôbec ma to neoslovilo. No nie je to odpad! To nie! Ale zdajú sa mi strašne pózerský, nehorázne cool. Takí americký. :)" Tak a to je teda vlastne môj komentár ku videoklipom hudobnej skupiny Haymaker. Oi! *** ()

W.Johnnie

Hudebně to neni vyloženě špatný. Jen se mi zdá divná ta kombinace lidí v kapele. Vláďa už dávno neni red skin a stejně tak dávno neni apolitickej. Asi těžko nalézt většího chameleona ve scéně: nejdřív se mlátí s náckama a skinheadům se snaží dělat dobrý jméno, aby se o pár let později chytal s Kebzou kolem ramen a byli “největší buddies”, prodával pravicovej merch a dělal reklamu kapelám, který jsou politicky taky celkem na hraně. Nakonec hlavně, že kačky cinkaj, ne? 8-) Tolik k “red skinovi” Vláďovi. A díky tomu zároveň vyznívá celkem komicky jeho kooperace s Tigerem, kterej před 10-13 lety pro scénu sice taky dost udělal, ale nikdy bych nečekal, že se dají dohromady zrovna tito dva pánové :D ()