Kördüğüm

• USA Intersection
TV spot
Turecko, 2016, 73 h 6 min (Minutáž: 122–161 min)

Hudba:

Tamer Çıray

İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin, Ayda Aksel, Sabriye Kara, Tuğrul Çetiner, Teoman Kumbaracıbaşı, Saadet Aksoy, Tülay Günal, Aybars Kartal Özson, Ege Aydan (viac)

Dvěma bohatým byznysmenům se zálibou v autech zkříží cestu pediatrička s ideály. Do hry vstupuje láska a životy všech se navždy změní. (Netflix)

TV spot

Soupalka

Seriál jsem viděla poměrně slušně nadabovaný, když jsem se s jeho pomocí učila cizí jazyk. Dabing za to rozhodně nemůže - přišlo mi to opravdu o ničem ve všech ohledech. Slovní zásoba je cca 1000 slov, hudba jak z výtahu ve věžáku a některé díly působí, že scénáristé měli dlouhodobou dovolenou, aniž by za ně někdo zaskočil. Trochu mi je jen lito Ibrahima Celikkola - vždy mi u něj připadá, že zvládá nejen dobře vypadat a hrát míčové hry, ale že umí i hrát i ve filmu, ale nedostává prostor jinde než v hrozných slátaninách. Jedna hvězda tomuto seriálu u mne patří za ten krásný skleněný dům. ()

Danikaa

Čakala som viac o autách a biznise okolo nich a menej o vzťahoch. Takto som videla len kopu pozliepaných neuveriteľných zapletiek. Z celého seriálu sa mi páčila len Belcim Bilgin a Aybars Kartal Özsorn. Nie je to prvýkrát, kedy bol detský herec najlepší. Z tých vzťahov asi súrodenecký, medzi Alim a Feyzou. Od ich detstva až po dospelosť si boli vždy oporou. ()