Tomášek chce, aby Mašková řešila své problémy a o pomoc požádá i primáře Bojana. Odmítnutý Prokop stále hledá cesty, jak se dostat k Lauře. Adam zprostředkuje setkání Rasputina s klukem, kterému zachránil život. Po urgentu se šíří zvěsti, že se bude otvírat nový urgentní příjem v Ústí. (TV Prima)

mira007

Pestrá směsice případů od stupidních , skoro zábavných až poučných - pětiletý kluk vodí dědu po celé Rubavě, aby mu sehnal lékařskou péči a děda se jen pasivně nechá vodit a říká: " mně nic není!" ( hloupé ), pracant ze Slovenska s kapavkou ( skoro i zábavné ) a autonehoda s nohama na palubní desce ( regulerně poučné, ikdyž už tam jeden takový případ měli ) kombinovaná s dvojčaty, které si prohodí roli na soutěži regionální miss, přičemž ta s těma zlámanejma nohama dojde v nemocnici osvícení, že podobné soutěže nemohou být přeci smyslem života ( ach! jak oduševnělé ) Je to asi poprvé v dějinách české kinematografie, kdy spolu hráli dvojčata Barbora a Lucie ( aka princezna z Pravého rytíře (2016)) Černé ... doufám, že až se proslaví celosvětově, že mi pošlou volant s podpisem jako asi poslednímu divákovi Modrého kódu. ()