Smrtelně nemocná Strnadová se upnula na Adama, vnímá ho jako svého zachránce a trvá na svém přání. Adam ho nedokáže jen tak smést se stolu. Matymu a Veronice je spolu dobře, i když mají na vztahy odlišné názory. Pavel je pryč a tak Maty podléhá dojmu, že má Veroniku jen on sám. Saša nastoupí na Prokopa, když si prohlíží fotky s Petrou. Chce po něm sex. Vlčková se snaží dodržovat Číňančiny rady, stresuje se, aby to zvládla dokonale. Rasputin jí vysvětluje, musí být hlavně v klidu. (TV Prima)

mira007

Jak zvýšit atraktivitu skomírajícího doktorského akčního seriálu jsem z pouček u 209. dílu vyjmenoval šest bodů, ale to jsem netušil, že autoři přišli s dalšími třemi body v tomto 210. dílu. 7) obsadit skomírající seriál známou hereckou legendou 8) pokud nemáte hereckou legendu po ruce, změňte radikálně vzhled aspoň nějaké stávající postavě - oholte ruského lékaře Vilkina 9) pokud nepomůže bod 9 a nemůžete splnit bod 8, tak se dopusťte malého podvodu, že tvář nějaké herecké legendy , v tomto případě pana Švehlíka, dáte do náhledu videa příslušného dílu na stránkách ípríma, ikdyž se v daném díle daná herecká legenda vůbec nevyskytuje. Začíná mne to tady zase bavit. ()