Maty se chce potkat s Lucií, která se mu ale pořád vyhýbá. Maty nechápe proč. Lazarev se vrací na urgent, Rasputin se ho vyptává se na jeho práci v redakci časopisu. Rasputin pan Adamovi říká, že se rozhodl Lazareva si prověřit. Žák se konečně pustil do práce potřebné k účasti v konkurzu na místo vedoucího na nově vzniklém aru. A Vali se rozhodne Žákovi s přípravou na konkurs pomoci. Vali při tom ještě vyřeší případ pacienta s nesnesitelnou bolestí hlavy, ze které vyplyne docela jiná diagnóza. (TV Prima)

elizabeth_ba

V minulém díle Lucie Krutinová nabyla dojmu, že by nebylo dobrý nechat se strhnout emocemi. Není divu, že se jich při takovém předsevzetí v tomto strhla doslova lavina. Pro nás sledující jediný štěstí, že Lucie zřejmě nezná římské přísloví: Nulla viro iuranti femina sapiens credat. - Ať žádná moudrá žena neuvěří přísahajícímu muži... Lucie: Maty, já to prostě nemám pod kontrolou, rozumíš? (Hm, ale on zjevně taky ne 😘). A já jsem za tu ztrátu kontroly a sebekontroly nesmírně vděčná. I když... Pokud by to pokračovalo v tomto duchu, měli bychom z toho brzy seriál Řím (samej sex a krev😁), i když to první se tady zatím vyskytlo jen decentně a v náznacích a toho druhýho tady máme požehnaně a plnej kýbl (100 litrů) stejně už od začátku. Z výše uvedeného (ale i dalších situací) vyplynulo plno vtipných hlášek: Vali k Viktorovi na lékařáku: Proč tady máme zataženo? 😂 Mery: Prosím tě, mluvil jsi s tím Slaným? Maty: Jako v celkový anestezii na sále? Viktor: Tyhle konkurzy bývají dohodnutý někde na golfovém hřišti. (A pak vidíme v kanceláři primáře Bojana diplom za 3. místo na golfovém turnaji). Nebýt toho lehce sluníčkářského příběhu kolem případu s nesnesitelnou bolestí hlavy, byl by tenhle díl vlastně dokonalý. ()