Petra se chystá na ukázkovou jízdu formulí se Slavíkem, Prokop jí závidí. Karolíně není dobře, ale myslí si, že to nic není, připisuje to chřipce. Později Karolínu najde Petra, jak se svíjí v křečích na zemi, musí na operaci. Vali si hledá partnera, rozhodla se, že nebude hledat někoho jen na oko, bude usilovat o stálý vztah. A Saša přijímá pacienta s ránou na hlavě, ale případ zanedbá. Ukáže se, že diagnóza je daleko vážnější, než se původně zdálo. (TV Prima)

mira007

Roman Zach a jeho doktor Vilkin už přestal hrát komedii, že utíká a hraje na schovávanou před Vladimirem Putinem a musím mu dát vyznamenání, že to je jediná trochu normálně přesvědčivě přirozeně hrající postava Modrého kódu, spolu v kombinaci s Mudr. Sašou, která tady odflákne vyšetření pacienta vytvářejí to jediné trochu zábavné. Ostatní jsou nezajímaví, předvídatelní, v opakující se v dějových linkách, které jsou natahovány a prodlužovány do krajnosti. Vrcholem jsou hrozné herecké výkony - dvakrát (!!!) jsem si pustil dialog dvou doktorek s klukem ze samoty, který přišel oznámit, že jeho máma má zdravotní problémy. To nebyl dialog dvou dospělých a malého kluka, ale dvou dospělých a mimozemšťana - já se pobavil, ale tohle nemůžou tvůrci myslet vážně, něco tak nenormálně působícího ( za účasti dvou skvělých hereček ) , to fak točej na první dobrou, stejně na to koukají už jenom lidi ze setrvačnosti jestli vůbec. ()