Česko,
2017, 24 h 54 min
(Minutáž: 49–60 min)
Epizódy(28)
-
Traumaplán (S01E01)
-
Zabitá príležitosť (S01E02)
-
Kôl v srdci (S01E03)
-
Otrávená otravou (S01E04)
-
Turné alebo život (S01E05)
-
Rande (S01E06)
-
Veľká láska (S01E07)
-
Nové drogy (S01E08)
-
Bíba (S01E09)
-
Malé klamstvá (S01E10)
-
Dieťa ako boží dar (S01E11)
-
Traja v tom (S01E12)
-
Uterák v ringu (S01E13)
-
Rozhodnutie o živote a smrti (S01E14)
-
Stratená oblička (S01E15)
-
Django (S01E16)
-
Doktor robot (S01E17)
-
Tehotenstvo (S01E18)
-
Právo na ďalšiu šancu (S01E19)
-
Srdcové záležitosti (S01E20)
-
Útek za bračekom (S01E21)
-
Veľké zviera (S01E22)
-
Búchanie na srdce (S01E23)
-
Rasputinovi tajní agenti (S01E24)
-
Polovičná radosť (S01E25)
-
Doktorská superstar (S01E26)
-
Primár alebo výskum (S01E27)
-
Koniec superdoktorov (S01E28)
Hrajú
Veronika Veselá
Najlepšie seriály:
Četnícke humoresky (2001) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Tomáš Kořének
Najlepšie seriály:
Lajna (2017) (seriál)
Svet pod hlavou (2017) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Radek Jiříček
Československo
Najlepšie seriály:
Prípady 1. oddelenia (2014) (seriál)
Spravodlivosť (2017) (seriál)
Táta v nesnázích (2023) (seriál)
Vojtěch Hájek
Československo
Najlepšie seriály:
Ohnivé kura (2016) (seriál)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Marek Pospíchal
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Ochranca (2021) (seriál)
Podozrenie (2022) (seriál)
Sara Venclovská
Československo
Hana Součková
Československo
Najlepšie seriály:
Modrý kód (2017) (seriál)
Tereza Petrášková
Československo
Najlepšie seriály:
Jitřní záře (2022) (seriál)
Súkromné pasce (2008) (seriál)
Pionýři hororu 2 (2015) (seriál)
Alexandr Maier
Československo
Najlepšie seriály:
Polda (2016) (seriál)
Profesor T. (2018) (seriál)
Tátové na tahu (2018) (seriál)
Barbora Goldmannová
Československo
Najlepšie seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Kancl (2014) (seriál)
Policie Modrava (2011) (seriál)
Nela Kailová
Najlepšie seriály:
Miesto zločinu Ostrava (2020) (seriál)
1. MISE (2021) (seriál)
Ulica (2005) (seriál)
Jiří Weingärtner
Najlepšie seriály:
Soumrak templářů (2017) (seriál)
Banáni (2023) (seriál)
Clona (2014) (seriál)
Marián Škorvaga
Najlepšie seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Adam Skala
Najlepšie seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Modrý kód (2017) (seriál)
Eva Alner Jízdná
Československo
Najlepšie seriály:
Dabing Street (2018) (seriál)
Božie mlyny (2021) (seriál)
Policie Modrava (2011) (seriál)
Jan Beneš
Najlepšie seriály:
Čapkovy kapsy (2011) (seriál)
Černá sanitka (2008) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Eva Jedličková
Najlepšie seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)
Kancl (2014) (seriál)
Dušan Kiš
Najlepšie seriály:
První republika (2014) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Mordparta (2016) (seriál)