UFC Fight Night: Mousasi vs. Hall 2

(relácia)
  • USA UFC Fight Night 99 (neoficiálny názov)
všetky plagáty
Športový
USA / Írsko, 2016

malylada

Tak celkově turnaj velmi povedený a docela si drbu hlavu, že jsem tam nejel. Mousasi s přehledem a za mě je Hall neskutečné zklamání, Nevydržet 20 sekund do konce tohle, o nic se nepokusit. Nerad se bavím o nějakém srdci, ale to Hall nemá, absolutně žádná výdrž a snaha to zvrátit. Neskutečný lempl. Mousasi hladké vítězství a ani se nenadřel. Pearson s Rayem hrozný šachy a prostě Pearson je buldog, ale chodit do kombinací jen s jedním úderem, tak se nemůže divit, že prohrává. Ray pěkně pracoval se vzdáleností a Paersonovy časy se asi chýlí ke konci. Už toho moc nemá nabídnout, když soupeři zvolí taktiku z ústupu, nemá prakticky plán B. Obě těžké váhy předvedly solidní výkon, ale dle mého Johnson vyhrál z pohledu TV. Možná zbytečně ve třetím spoléhal, že má první dvě kola v kapse a při vyhlášení sám Vokov moc nevěřil, že to dostane. Nicméně rozdíl v bodování rozhodčích v celém galavečeru byl zvláštní. Johnsona mi je líto a prohra mu stopla cestu k zápasům s top soupeři. Nicméně musím ocenit, že Volkov se svojí výškou umí krásně pracovat, narozdíl od takové Struveho a docela by bylo zajímavé sledovat konfrontaci mezi nimi. Lobov zcela zaslouženě a Ishihara působil místy až amatersky, za mě vyloženě otřesný a přehypovaný borec. Na Lobovi musím ocenit, že ty sparingy s Conorem jsou znát a od prvních zápasů se hodně zlepšil Zápas měl úplně pod kontrolou až na tu jednu pumelici, kterou sotva ustál. Conor v kleci sympaťak a i za Ishiharou přišel a pogratuloval mu. Zase to není takévý hovado. Prelims byla zábavnější než hlavní karta a parádní výkon především předvedl Ledet, který má neskutečný přehled v boxu a rychlost, sebevědomí, jak se patří a jsem na něj v HW zvědavý. Cummings je můj nejoblíbenější fighter co do tiketů a opět to zvládl nad asi nejhorším rusem v UFC. Lee silově neskutečný a Mustafaev nebyl vyloženě v postoji špatný, ale s defenzivou si nedokázal poradit. Bábovky za mě průměr a ve svých divizích nebudou patřit k tomu lepšímu. Největší zklamání Cedenblad, který předvedl naprostou hrůzu. Nepochopím, proč když při přestřelkách tahal za kratší konec, nevyužil nejsilnější zbraň zemařinu,kterou disponuje. Předvedl strašnou sklenku a pokazil mi tiket. ()

ConanVJ

Lobov vs. Ishihara 4* Pěkný strikový zápas, ve kterém měli oba borci pěkné příležitosti. Vítěz měl jasnou převahu. ........... (14) Johnson vs. Volkov 3,5* Pro mě takový průměrný, celkem krvavý zápas. .......... Pearson vs. Ray 3,5 Opět průměrná striková záležitost bez ukončení před limitem. ........... (5) Mousasi vs. (10) Hall 5*Rychlý zápas ukončený TKO.......... Celkem pěkný event ve kterém se mi nejvíc líbil hlavní zápas. 70% :) ()