V tomhle příběhu o statečnosti a hrdinství se nebojácné žáby vydávají do války proti zlověstným štírům a pavoukům, kteří se spojili, aby obojživelníky ovládli. (Netflix)

Víteček

Seriál, který očividně zcela zapadl. Na seriálu je celkem poznat, že je takový lacinější. Samotná animace žab (obzvlášť hlavních postav) a jejich pohyb není ještě nejhorší a někdy i docela zajímavý a působí správně "žábovitě", i když je rozhodně poznat, že by mohl být i plynulejší. Pozadí jsou však už výrazně statická a nepříliš detailní a přišlo mi, že se to v průběhu spíš zhoršovalo, než zlepšovalo. Jiné postavy a animace jsou pak celkem statické a toporné a často to nepůsobí nejlépe. I zvuky jsou často velmi standardní a kdo hrál nějaké hry a sledoval i jiné věci některé zvuky rozhodně pozná. Kladem je, že příběh, ač ničím příliš nepřekvapí, se dobře sleduje a většinu času dokáže zprostředkovat tíhu toho, oč se hraje. Z tohoto pohledu oceňuji i to, že tvůrci nebyli se neostýchali nechat umírat postavy v relativně početném množství. Celkově se to slušně sledovalo, ale zase není výrazný důvod, proč si to vybrat oproti jiným seriálům. Ledaže člověk nadmíru miluje žáby. 55 %. ()