Hrdina z rukojmí tragédie má se svými přáteli další nelehký úkol. Musí zastavit šílený plán vyšinutého vojenského veterána, který má v plánu otrávit zásobárnu vodu ve městě. (oficiálny text distribútora)

LINKIN odpad!

Hlubokomyslné drama pijednávající o psychické rozpolcenosti teroristických hnutí. Skvěle vykreslené charaktery postav. Brilantní scénář s okouzlujícími výkony. Hudba vynikající a kamera jak by smet. Skvělá výprava, kostýmy, atmosféra a hlavně spusta spousta ironie v předchoích řádcích... Ale teď vážně. Po všech těch filmech s hvězdným hodnocením sem zas po dlouhý době dostal chuť skouknout nějakou tu sračku, kanál Film+ proto byl jasná volba. A "nezklamal". Naivní a blbá slátanina, kde mladík zachrání celou svoji třídu před vražedným komandem s pomocí rukou, své nadcházející přítelkyně na kterou se snaží tímto udělat dojem a pepřovým sprejem. Nikoho nesere, že celej Policejní sbor až po zuby ozbrojenej střílí na dva chlápky ve volnym prostoru, ale ty v klidu poklusem zabíhají za auto vzdálené několik desítek metrů. Nebo asi tak dalších 1842 logických blbostí, které by se dali počítat na desítky v každé scéně. Většinou tyhlé céčkové filmy zachraňuje nějaká roštěnka alá hrdinka. Tady se do mého vkusu autoři opravdu netrefili. A navíc koukat hodinu a půl, jak si nějakej zamindrákovanej veterán vybíjí svůj vztek na všech okolo a u toho oblejzá tu nejhnusnější ženskou, jakou jsem měl za poslední dobu spatřit. Okolo něj běhá tlupa dalších arabskejch kriplíků, který jenom mávaj s kulometem a řvou, že chtějí umřít jako mučedníci, což se jim povede o pár záběrů později v rukou nějakého neozbrojeného teenagera. No, aspoň jsem se zasmál tý stupiditě. ()

PenaPP odpad!

No jo... Film+ opět nezklamalo a měl jsem příležitost se skvěle pobavil. Střelba vypadala jako z paintballových zbraní, protože při žádném zásahu člověka nebyl vidět průstřel na oblečení - pouze barva na něm, a to ještě poměrně vzdálená barvě krve. A taky mi přišlo dost zajímavé, že v úzkém průchodu při střelbě z AK-47 netrefíte ani jednoho ze dvou lidí i když stojí jen pár metrů od vás. Pak jsem se taky zasmál téměř ke konci, kdy za teroristkou explodovala plastická trhavina, teroristka začala hořet a i přesto, že běhala po podlaze plné vody, tak jí ani nenapadlo lehnout na zem a oheň uhasit - místo toho si radši řekla, že se bude snažit umlátit jednoho ze studentů a uhoří při tom. Až mě udivuje, že je ještě někdo schopen něco takového natočit. ()

MickeyStuma

Volné pokračování snímku 'Demolice' se nese v ještě horším hávu. Stupidní děj, příšerné dialogy a opět Corey Haim v roli Lennyho Slatera zachraňujícího společně s připitomnělou spolužačkou svět. Teroristé tentokrát obsadili vodní elektrárnu s vyhrůžkou otrávením vody. Jejich požadavky jsou však nějak nejasné. A nám známí školáci tam zrovinka jedou na exkurzi. Nechápu proč tento počin vůbec vznikl. Ona tupost jednotlivých postav, opětovné přehrávání a zoufalost diváka pobavit je teď už snad nepřekonatelná. Ale je fakt, že k zasmání se něco najde, ale spíše se jedná výsměch. Není vidět rukopis Winorskiho a tak je jasné, že na režijní stoličce sedí úplně jiný režisér. A ten Winorskiho jenom kopíroval. Ne, byť je to pouhý videofilm, jedná se zcela o rapidní zbytečnost. ()

Wacoslav1

S Wynorskiho pohodovym kouskem to ma krome hlavniho protagonisty kterej byl uz v prvni demolici lehce nabuzlej a tady je uplne pramalo spolecnyho sice to Jim produkoval ale asi vedel proc nereziroval i absurdita ma svoje hranice a tohle uz je kapku pres caru ja dam za dve protoze chvilema ta neprofesionalita a stupidnost byla i zabavna ale jenom chvilema takovy komando dementu jaky je totiz tady to se vazne jenom tak nevidi ty bych snad zvladnul i ja a taky bych si tipnul ze na tenhle film se koukal Usama nez spustil 11 zari amici si totiz tak dlouho delali prdel z arabu az sami na prdel dostali a nejvic je ten jejich sef co se menuje Momad a boji se umrit to byl fakt sebevrazednej terorista jak hovado! ()

• Jeden z filmových plakátů je udělán z promo fotografie Corey Haima k filmu Řidičák (1988). (Fenk)