Horror Hotel the Movie

Horor / Sci-Fi / Poviedkový
USA, 2016, 103 min

V takovém zapadlém americkém hotýlku se může ubytovat kdekdo a ledacos v něm také může zažít. Věřte nevěřte, v šesti povídkách se tam setkáte s mnoha takovými prapodivnými existencemi a zjistíte, jaké různé možné i nemožné situace mohou prožít.

Seznam povídek:  Mimozemšťanky mi ukradly přítele
Dívka v kómatu
Zamilovaní zloději mozků
Problém s klony
Čtyřočko
Po vymření mužů (pilarius)

*CARNIFEX* odpad!

Absolútna, amatérska sračka, voľne dostupná na "YouTube", ktorú nemožno pokladať ani za žart. Kto rozmýšľa nad samovraždou, pričom váha, toto by mu mohlo pomôcť pri rozhodovaní, aby opätovne našiel zmysel života. Na našej planéte je totiž stále skupinka ľudí, akýchsi podivných filmárov, ktorí sa taktiež v živote nevedia zaradiť, a tak sa všemožne snažia nasrať okolie, svojimi tragickými "výplodmi", aby dali o sebe vedieť - AJ MY SME TU, ŽIVÍ A ZDRAVÍ. Ja nemám slov, vy fakt nemáte čo na robote??? A to sa týka aj tých, čo ohodnotili tento film medzi prvými. Môj otec má 73 rokov, ak nemáte do čoho "pichnúť" po poobediach, treba pokosiť. Ozvite sa ... - 10% ()

kaylin

„Horror Hotel the Movie“ je v konečném důsledku jednoduše film, který snadno zapadne. Za několik dní, nebo i hodin si na něj už nevzpomenete, protože zde není ani jedna povídka, z níž byste měli nějaký trochu větší zážitek. Sem tam je zde fajn ujetý nápad, ale jeho provedení je tak tuctové, že z toho nic nevyjde. Mnohdy snímek zabíjejí herci svou neschopností uhrát i třeba vtipnou scénu. ()

pilarius

Film složený z hromádky krátkých povídek odehrávajících se v jednom malém hotýlku. Neděsí, dobu slušně baví, ale pak se ten styl humoru krapet omrzí. Herecké výkony jsou (záměrně!) pitomé, ostatně postavy taky. Celé to stojí na dialozích a kostýmech, o moc víc tam toho vlastně není. Mám pocit, že to je jeden z těch filmů, které si nejlépe užijí značně intoxikovaní jedinci nacházející se pokud možno navíc ve skupině podobě dočasně nesmýšlejících osob. Všehovšudy zajímavé dílko, u kterého se dá i s čistou hlavou strávit příjemný večer. ()